Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm a hétköznapi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a hétköznapi életben alapvetően domináns, "bossy" típus. Hogyan hozhatnám ki belőle szexuális téren is a dominát? (bdsm)

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondd meg neki igy egyenesen. Mi az egyenes beszedet szeretjuk. Nem birjuk a celozgatast stb.


Egy bossy no

2020. jún. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozz be még egy lányt a szexbe, hidd el a barátnőd minden téren domináns lesz:)
2020. jún. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.megmasszírozhatnád-e a lábát, majd elkezdesz alárendeltként viselkedni. Vagy nézz t*nrúgós videót (ha érdekel), észreveszi, és beszéljetek róla, hogy kipróbálná-e veled.
2020. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy sikerül. Sokszor a vezető típusú, beosztású nők pont sub beállítottságúak az ágyban, így kompenzálnak.
2020. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszelj vele

De egyaltalan nem biztos h a szexben is dominans akar lenni

Pl en az eletben dominans vagyok de a szexben ezt nem annyira kedvelem ott vagy egyenlo felkent vagy kicsit alavetetkent erezem jol magam

2020. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is "bossy" vagyok. Ágyban nagyon sub.

A kettő nem függ össze. Ha nem jön be neki az, hogy subkènt viselkedsz, férfikènt se fog rád tekinteni már. Úgyhogy inkàbb beszélj vele

2020. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok a hétköznapokban, a szexben az ellentéte izgat, ha más irányít.

22/N

2020. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 De La Cruse ***** válasza:

M?ár nem hozod ki belőle, ha eltaposott és megszerzett téged magának és a megrökönyödésével leuralt és azt csinál veled amit akar.

A nőnek kell a férfi után menni és az otthonában kell saját döntésekkel a szabadságot megélni, de a te irányításod alatt.

Had legyen az asszony otthon a királynő de te vagy a király.

Ha nem így van akkor a szexuális érdeklődése ellaposodik és titokban más, kihívást jelentő pasit fog keresni akihez képest te csak papucs vagy.

2020. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!