Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Átállási folyamat gumiról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átállási folyamat gumiról gyógyszerre, hogy “bírjam” tovább? F

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Barátnőmmel fontolgatjuk, hogy gumiról gyógyszerre térünk át. Ugye ebben az esetben már nem használnánk gumit, s azt szeretném megkérdezni, hogy ebben az esetben hogy tanulhatnám meg azt, hogy gumi nélkül is bírjam ugyanúgy sokáig ahogy gumiban? Érzékeny, talán túl érzékeny is az ezredes, és mondhatni közel gyorstüzelő üzemmódba állt át mikor volt lehetőségem gumi nélkül szeretkezni regebben.. tudom vele is meg kell beszelnem, hogy nekem ilymód keves a tapasztalatom, de hatha tud valaki otletet.
2020. aug. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húzz gumit 😆
2020. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ötlet - gyakoroljatok sűrűn :) Ha óvszerben tudod kontrollálni, akkor menni fog gyógyszerre is, idővel... Ehhez viszont sok-sok gyakorlás kell. Ja és a 2. menet is könnyebben fog menni, úgyhogy hajrá, csináljátok amilyen sűrűn csak tudjátok :) Mást nem kicsit többször állsz meg közben, de hamar bele fogsz jönni.
2020. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gumival is ugyanolyan gyorsan mentem el. Engem nem befolyásolt. Csináld lassabban, vagy többször egymás után.
2020. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!