Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszert bárkinek kiadják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszert bárkinek kiadják boltban igaz?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy még egy 10 évesnek is.Csak azért kérdezem, mert az egyik válasznál olvastam hogy azt írta a válaszoló hogy:"ha elmúltál már 14 akkor kiadják".De eddig úgy tudtam, hogy az nincs korhoz kötve ki vehet, ez nem cigi vagy ilyesmi.
2010. aug. 3. 20:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Úgyis kiadják. Ez nincs korlimithez kötve.


De egyébként a "fizesse ki az abortuszt" dolog ütne :D :D

2010. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jaja ütne:D de remélem nem kell majd használnom, mert szó nélkül kiadja a pénztáros.Mondjuk én se szeretek a Tescoba vásárolni, pont azért mert az eladók olyan furán néznek rám mintha valami tolvaj lennék.Pedig nem vagy sötét bőrű se meg nem is nézek ki lopósnak.
2010. aug. 3. 20:36
 13/18 anonim válasza:
én a tescoban dolgozok és biztos hogy oda fogják adni,csak síkositót és vibrációs gyűrűt nem adnak oda 18év alatt.Egyébként az előző néhány tescos dolgozót le szólónak üzenem hogy hülye vevőből is akad elég,de ez nem ide tartozik.
2010. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen hülye vevőkből is nagyon sok van:D.Szóval szerintem mindenki hátrányos helyzetbe van, az eladó azért mert vannak dinka vevők mi vevők meg azért mert vannak szemét pénztárosok.De nem mindegyik az!
2010. aug. 3. 20:51
 15/18 anonim ***** válasza:
Az eladó érdeke a vásárlás, a vevő mehet máshova is. Tehát annak ellenére az eladónak türelmesnek, kedvesnek...stb kell lenni, még ha nem éppen kedves a vevő. Miért? Mert a vevő pénzéből lesz az eladó fizetése. Ilyen egyszerü.
2010. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi a francnak veszel te ennyi óvszert kiváncsiságból?xD
2010. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is a fenn említett 5 betűs helyen dolgozom. Először is tisztázzuk, nem vagyok panelpatkány, tudom mi az hogy védekezés, és ne hogy már az ember elviselje azt is mosolyogva, mikor már a személyiségjogait sértik(pl. any.zás, pofoszkodás és dobálózás, csak hogy a legjobbakat említsem)Fizetés ide vagy oda, iylenkor szívem szerint felpofoznám az illető vevőt, de ehelyett megkérem, hogy legyen szíves távozni magától, vagy a biztonságiőr vezeti ki. Vezettek már el tőlem embert, mert minden ok nálkül képen törölt a vevő. Ha valaki még is akadékoskodna, h biztos volt ok ,csak közlöm, h legalább 6 szemtanú volt, plusz az egyik főnököm, a biztonságiőrről nem is beszélve, aki látta, hogy nem csináltam semmit, csak mosolyogtam, pedig már egy perce a felmenőimet szidta olyanért, amit nem én csináltam. És ilyenek után az embernek már élni sincs kedve, de valamiből muszáj élni, én is ezért csinálom. Ha dacból felmondok, a számláim nem lesznek kifizetve. Az itt írók el se bírják képzelni, hogy mennyi atrocitás éri a kasszásokat.


A kérdéshez kapcsolódóan pedig, igen is kiadják az óvszert és a síkosítót is kiskorúnak és hidd el, engem aztán nem izgat, hogy hány éves veszi meg, legalább védekezik. Csak akkor kérnek személyit, ha valami masszázsolajjal, gyűrűvel, illetve egyéb más dologgal össze van csomagolva, bár ennek se látom értelmét. Ha egyszer nálam vásárolsz, tuti megkapod és még csak izgatni sem fog a korod.

2010. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hmm, a sikosító nem tudom, hogy ment az előző kérdésemhez, h kiadják, na mindjed (lehet azért, mert én tegnap este vettem és már nagyon várom a holnapot XD)
2010. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!