Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sikosito okozhat hugyuti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikosito okozhat hugyuti fertozest?

Figyelt kérdés
2 eve vagyubk egyutt a baratommal es az elso pillanattol minden ugyanolyan, csak elkezdtunk sikositot hasznalni. Ma reggel viszont ego erzesre ebrettem, fajdalmas vizeleturites kiserte.. Az utobbi ket urites utan a papiron rozsaszin foltok voltak es azt ereztem, hogy mindjart kiszakad minden ott lenn. :( Akkor bevettem egy nospat, mert reggel a hasam is nagyon fajt jobb oldalt. Kamillateaval atmostam, canesten kremet kentem, estere beszereztem Walurinalt. Barkinek barmilyen otlete van esetleg, hogyan veszelhetnem at a kovetkezo napokat?
2020. júl. 24. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak irritálja.
2020. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellékhatás lehet szerintem. Próbálj ki más fajta síkosítót.
2020. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lázad is lesz, azonnal menjél orvoshoz. Írnak neked antibiotikumot, az rendbe szed. Igyál sok folyadékot és bármennyire is fájdalmas, pisilj sokat, hogy kitisztuljon. Javallott még sós fürdő vagy cickafarkfűből készült ülőfürdő. De jobb lenne orvos, nem jó elbliccelni.
2020. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb 6 oraja enyhen faj es nem volt veres az utolso :) valami port fogok bevenni utana 2-3 napig Walurinalt
2020. júl. 24. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vészelheted át, hogy bemész az SZTK-ba az urológiára (urológiára nem kell beutaló) s ott vizeletmintából csinálnak tenyésztést. Beszedtél egy csúnya fertőzést, s nem a síkosítótól van. S nem is biztos, hogy a szextől, nyilvános WC-ben, fürdőhelyen, strandon stb. ugyanúgy be tudod szedni s van olyan baci ami akár 4-14 napig is lappang.
2020. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy nőgyógyászt és kérd ki a véleményét.
2020. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem allergiás reakcióm volt a síkosítótól. Kiütéses lettem, de pár nap alatt elmúlt.
2020. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!