Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasik miert nem akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert nem akarnak vedekezni a terhesseg es fertozesek ellen?

Figyelt kérdés

Nem akarnak gumit huzni alkalmi kalandnal

Ha idosebb nem sterilizalna magat ha megvan annyi gyerek amennyit akart. (10 perces ambulans mutet)

Nyafognak ha bogyot szed a no de szukseges az kiegeszito vedekezes (betegseg miatt)

Bebuktattak az osszes olyan lehetoseget aminel nekik kellene vedekezni


Nem lenne jobb ha a pasik is tennenek ezert ?

Nem palizhatna be egy no sem terhesseggel

Nem kapsz el betegseget


2018. jan. 21. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így baromság, amit leírsz, kinek kellene egy zabi gyerek egy éjszakásból?
2018. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnalom, de nagyon sokszor futok bele ebbe a kerdesbe. De eddig nem kaptam ertelmes valaszt eloben

Hatha itt kapok.

2018. jan. 21. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Na erre kíváncsi vagyok. Engem is rengetegszer inkább dobtak mint hogy gumit húzzanak.

Zabi gyerek nyilván senkinek nem kell, kedves első. De akkor sem húznak gumit. Csináljon a gyerekkel a nő amit akar, úgy vannak vele sajnos.

2018. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt kell írnom nektek, hogy éretlen emberekkel találkoztatok, akik nem felelősség teljesen gondolkodnak.
2018. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már jópár kalandom, szexpartnerem, de mindegyik húzta a száját, mikor szóba jött a gumi. “Dehát a többi lánnyal se használok soha”, meg “dehát igényes lánynak tűnsz, bízok benned” Micsoda felelősségtudó emberek, először találkoznak velem életükben, de biztosra veszik, hogy nem vagyok nemi beteg, csak mert ápolt vagyok. Komolyan nem értem az ilyet.
2018. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tény és való, hogy ezek mind éretlen, felelőtlen emberek, csak az a szomorú, hogy felnőtt férfiakról van szó, és eddigi tapasztalataim alapján 10-ből 10 ilyen. Pedig ráadásul tanult, értelmes, igényes férfiakról beszélek, akikből nem ezt nézném ki.
2018. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én használok óvszert mindig. Azért is, mert nem akarok semmilyen fertőzést elkapni.
2018. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én óvszer nélkül sosem szoktam.


Egy barátom is olyan volt ahogy te leírtad kérdező, csakis gumi nélkül minden alkalmi kalandnál. A mai napig szokta mesélni hogy egyszer volt egy gyönyörű partnere de fél évig járt kezelésekre utána, alatta meg semmi szex.

2018. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő óvszer nélkül akarna tőlem alkalmi szexet, már húznám is a gatyámat, és csapnám be az ajtót. A volt barátnőm kapott egy olyan fertőzést egy jóképű olasz fiútól, hogy egy életre meddő lett. Az öcsém egyszer dugott gumi nélkül, most együtt él egy nővel, akit nem szeret, és egy fogyatékos gyerekkel, akit nem akart. Épelméjű ember a 21. században nem kalandozik védekezés nélkül.
2018. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!