Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki tapasztalt már hasonlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Mitől lehet ez?(kimaradó menstruáció)

Figyelt kérdés
Januárban fordultam nőgyógyászhoz mivel már rendszeresen 2 havonta menstruáltam, viszont a vírus miatt nem tudtuk folytatni a probléma felkutatását. Februárban menstruáltam utoljára, ilyen hosszú ideig még sohasem maradt ki. Mivel rendszertelen volt mindig, különösen nem aggódtam,(a párommal ritkán tudunk együtt lenni és akkor is óvszerrel védekezünk), de júniusban már nagyon kezdett idegesíteni (addig vizsgák és egyebek miatt szinte eszemben sem volt) aggodalomból csináltam tesztet három különböző fajtát és mindegyik pár másodperc alatt negatív lett. Gondoltam ha megnyugszom meg fog jönni, és néha érzem is amit előtte szoktam de mégsem jön meg. Lehet ez valami komolyabb betegség?

2020. júl. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hormonzavar, de lehet ciszta, bármi.

Ne itt kérdezősködj, hanem a nőgyógyászodnál.

Sürgősen.

2020. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerettem volna már menni, de azt a választ kaptam hogy csak szeptemberben nyit újra rendelő ezért most éppen másikat keresek. De köszi a választ:)
2020. júl. 18. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy most állnak a dolgok jobb lesz ha másikat keresel mert lehet szeptemberben sem nyitnak ki
2020. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos, úgy néz ki ez egy ördögi kör lesz.
2020. júl. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!