Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane 35-öt meddig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane 35-öt meddig lehet szedni? És utána melyik lenne a leghatékonyabb fogigátló, ami pattanásokra is jó?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, csak 3-6 hónapig lehet a Dianét szedni. Még csak most fogom kezdeni.
2008. nov. 25. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a gyógyszert csak akkor ajánlott szedni ha tényleg van vmi hormonális bajod, ha csak az a gondod h pattanásos vagy arra van más megoldás is, menny el egy bőrgyógyászhoz. Fogamzásgátlók felől pedig a nőgyógyásztól érdeklődj, ő megfogja mondani melyik lehet neked jó.
2008. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Pont egyik nap olvastam erről a Diane35 nevű gyógyszerről, hogy maximum 6 hónapig ajánlott szedni és hogy nem is igazán fogamzásgátló. Másik érdekességet is írtak róla: eredetileg hererákban szenvedő férfiak részére fejlesztették ki az elődjét. Ezért én nem merném beszedni, de egy doki biztos többet tud mondani. Amúgy nekem is volt hasonló problémám és a bőrgyógyász Roacutan-t írt, ami hasonlóan erős szer, de az nekem segített és ajakszáradáson kívül nekem nem okozott problémát.

Javaslom a bőrproblémákra én is inkább a bőrgyógyász felkeresését!

2008. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!