Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő utána hat a bőrre/p...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő utána hat a bőrre/pattanásokra a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Belarát szedet (elsősorban nem a pattanások miatt), de az orvosom szerint a bőrre is jó hatással van. Körülbelül ez mennyi idő után észlelhető? Most fog elfogyni az első levél. Pattanás talán már kevesebb van, de akne, mitesszer még szép számmal..
2011. máj. 1. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne elmenned egy kozmetikushoz. A mitesszereket ugyanis a fogamzásgátló nem fogja kinyomni, eltüntetni, ha azok már ott vannak. Viszont a kozmetikus szépen kitisztítja és utána már valószínűleg később jönnek ki újra és kevesebb is.
2011. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is gondoltam erre, elmentem kozmetikushoz, hogy kitisztítsa. Egy hétig szép volt nagyon a bőröm, most azonban már kijöttek/kezdenek kijönni. :S (de már legalább nem annyi)
2011. máj. 1. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én Diane 35 fogamzásgátlóval kezdtem amit pattanások miatt kaptam. Kb 2 hónap alatt rendbe rakta a bőrömet, de ehhez ugye az alap arcápolás is kell (pl esténként tonikkal megtisztítani). Már 3 éve Cypromixet szedek fog.gátlóként, ami szintén hat a bőrömre, szép maradt, csak mensi előtt van pár pattanás, de tűrhető.
2011. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én Dieniile-t szedek, nem voltam túl pattanásos előtte sem, de amióta szedem, azóta a meglévők is eltűntek kb. 2 hét alatt. :) az étvágyam nem nőtt, sőt, inkább csökkent. :)
2011. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Belarát szedek 4 éve, és nekem előtte nagyon pattanásos volt a bőröm. Minden létező krémet, bőrgyógyász által felírt kencét kipróbáltam, nem sok eredménnyel. A fogamzásgátló viszont szépen rendbe rakta a bőrömet, kb. 3-4 hónap után már észrevehetően kevesebb pattanásom volt, fél év után pedig szép tiszta lett a bőröm. Most már csak mensi előtt jelenik meg 1-2 pattanás.
2011. máj. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) nagyon biztatóak. Eredetileg nem emiatt szedem a fogamzásgátlót, de már nagyon zavar a bőröm. Már gondoltam arra, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, de sokan mondták, hogy várjak még, mert a fogamzásgátlótól valószínűleg eltűnnek a pattanások, mitesszerek.
2011. máj. 4. 09:27
 7/7 A kérdező kommentje:

a legrosszabb az, hogy egyik nap alig van valami az arcomon, másnapra pedig tele vagyok mitesszerekkel... :S és nem is az orromon vannak-ott szinte egy sincs- hanem kétoldalt az arcomon, ahol a legszembetűnőbb :(

Légyszi írjatok még tapasztalatokat, kinek mennyi idő alatt és mitől jött rendbe a bőre.

2011. máj. 4. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!