Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Július 2-án reggel volt egy kis vérzésem, ami nem tartott sokáig. Délután már el is múlt. Azóta nem volt semmi. Nagyon sok helyen olvastam hogy ez utalhat a beágyazódásra is. Eléggé kizártnak tartom ezt, mert mindig védekezünk, de az ember ha nemi életet él nem lehet biztos semmiben. Csináltam tesztet. Nem is egyet, nem is kettőt. Tegnap reggel is csináltam és ugye 2. óta eltelt egy jó pár nap. Úgy votlam vele ha terhes lennék biztos kimutatná már, de eddig az összes negatív lett. Egyszerűen nem értem akkor miért késik. Volt már valakinek hasonló? Ha igen, nektek mikor jött meg? Mitől lehet ez?

Köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 17. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennyi teszt közül tuti, hogy egy legalább kimutatta volna. De át tudom érezni, nekem amikor 3 hónapot kimaradt, ugyanígy, rengeteget teszteltem :)
2020. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak ugye olvasgattam (nyilván, hát muszáj hogy stresszeljem magam😑) és ott írták hogy volt akinek negatív lett, de az orvos mondta hogy 5 hetes. Bár én tényleg kizártnak tartom a babát. Csak hát ugye ha késik, várjuk mint a Messiást, és ha megjött bánjuk már. Kicsit idegőrlő tud lenni ez a helyzet. Remélem nekem nem késik 3 hónapot. Meg is őszülnék. 😅
2020. júl. 21. 16:12
 13/16 A kérdező kommentje:
Végre megjött
2020. júl. 23. 16:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Szuper, akkor hátradőlhetsz :)
2020. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper 😊
2020. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. Megnyugodtam. 😊Köszönöm nektek is. ❤️
2020. júl. 29. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!