Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Július 2-án reggel volt egy kis vérzésem, ami nem tartott sokáig. Délután már el is múlt. Azóta nem volt semmi. Nagyon sok helyen olvastam hogy ez utalhat a beágyazódásra is. Eléggé kizártnak tartom ezt, mert mindig védekezünk, de az ember ha nemi életet él nem lehet biztos semmiben. Csináltam tesztet. Nem is egyet, nem is kettőt. Tegnap reggel is csináltam és ugye 2. óta eltelt egy jó pár nap. Úgy votlam vele ha terhes lennék biztos kimutatná már, de eddig az összes negatív lett. Egyszerűen nem értem akkor miért késik. Volt már valakinek hasonló? Ha igen, nektek mikor jött meg? Mitől lehet ez?

Köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 17. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől is késhet, próbálj megnyugodni. Nekem is volt olyan, hogy pár csepp vér jött, aztán 1 hét múlva jött meg "rendesen". Ne feledd, hogy biológiai lények vagyunk, nem megy mindig minden matematikai pontossággal.
2020. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csináltál tesztet és negatív lett, akkor nincs okod aggódni. Valami t, ha védekeztek, akkor pláne. De igen, ismerős ez az érzés. Én is mindig rástresszeltem/rástresszelek, ha nem jön meg, viszont nekem PCOS miatt nem rendszeres a menstruációm.

Gondolkozz el, szedtél-e mostanában gyógyszert, híztál vagy fogytál-e?! Ezek is befolyásolják. Valmint igen, a nagymértékű stressz is.

Ha gondolod, tesztelj majd még pár nap múlva, hogy biztosan megnyugodj. :)

2020. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbálok nyugodt lenni. Lehetséges hogy a rendszertelen étkezések miatt is elhúzodhat? Most kipróbálom majd az Aviva tornát, meg iszok majd vörös bort és forró vízbe ülök majd hátha. 7 napja késik, úgy gondolom ha véletlen valahogy becsúszott volna egy baba, akkor már a tesztek kimutatták volna. Sokat stresszelek, szóval gondolom még ez is nagyban befolyásolhatja. Bízok benne hogy megjön és megint egy hónapra békén hagy a mikulás. :(
2020. júl. 17. 12:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni, ne izgulj. Annyi minden befolyásolhatja a menstruációt :)
2020. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek a biztató szavak most nagyon jól esnek. 😊
2020. júl. 17. 12:30
 6/16 anonim ***** válasza:

A ciklus sosem állandó +/- akár egy hét is simán előfordulhat, stressz, fáradság, de van akinél egy egyszeri fronthatás képes 2-3 napot módosítani rajta.

Ha védekeztetek akkor nem vagy terhes (védekezés = óvszer, vagy tabi, a megszakításos az nem védekezés). Van akinek akár 2 ciklus is kimarad. Kismillió oka lehet.

2020. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindog óvszerrel védekezünk. Utána ellenőrizzük, hogy nem volt e lyukas vagy valami. Semmi nem történt.
2020. júl. 17. 12:44
 8/16 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg. Minden teszt negatív amit csináltam. (Szinte minden reggel)

A mellem az fájdogál mint mensi előtt szokott. Néh görcsölök, de nem vészes. Kezdek nagyon stresszelni. 10 napos késés...

2020. júl. 21. 14:37
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Még mindig azt mondom, hogy nyugodj meg :)

Ha van rá lehetőséged, akkor menj el nődokihoz. Ő legalább megnyugtat :)

2020. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha holnapig nem jön meg, csinálok még egy tesztet. Utána doki. :(
2020. júl. 21. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!