Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerszünetben jelentkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerszünetben jelentkező "menses" alatt szabad a szex?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz nem kamu, és még csak nem is csicska. Ezt egy orvos írta, és azért "terjesztem", mert sokan nincsenek tisztában azzal a veszéllyel, amit a szex okozHAT menstruáció alatt. Ha akarod figyelembe veszed, ha akarod nem. Erről ne nyitok vitát. De ha már 1-2 ember észbekap, és kibír 5-6 napot szex nélkül, akkor én már örülni tudok. Lehet, hogy évekig szexelsz vérzés alatt bármi probléma nélkül, de pont elég egyszer begyulladni.
2009. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
hát akkor irigykedj csak...:D
2009. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

jah és amúgy meg ha igaz is akkor is kb. annyi az esélye mint a TSS-nek szal:/


(de azért a gumi javasolt ilyenkor!!!)

2009. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Oké, mindenki döntse el magának, mit csinál. De szerintem ki lehet bírni azt a pár napot. Ha meg nem, akkor legalább óvszert használjatok!
2009. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
THIS IS PURUTTYA!!!!!:D
2009. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Természetesen szerintem is ki lehet bírni, ez csak egy egyszerű kérdés volt. Egy szóval se mondtam, hogy nem bírjuk ki, se semmi ilyesmit. Az meg úgyis mindenki magánügye hogy végül hogyan dönt..
2009. nov. 30. 21:49
 17/17 A kérdező kommentje:
és egyébként köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 30. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!