Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerszünetben jelentkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerszünetben jelentkező "menses" alatt szabad a szex?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogyha mindketten akarjátok.a gyógyszer véd!
2008. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szabadni szabad ha titeket nem zavar, mi is szoktuk néha akkor csinálni. Terhes nem leszel az biztos. Csak a fertőzésveszély nagyobb ilyenkor, ügyeljetek a higiéniára.
2008. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat!! Igazándiból a kérdésem legfőbb oka az, hogy olvastam egy nőgyógyász weboldalán, h "Vérző nőnél tilos a szex a magas gyulladás veszély miatt.." erről vélemények?
2008. nov. 25. 17:59
 4/17 A kérdező kommentje:
és még 1 kérdés.. menses alatt ha szedsz gyógyszert akkor beléd mehet? (1 hónapja szedem még csak a gyógyszert, de mindenhol azt olvastam ha rendszeresen rendesen szedtem be és menzesz 1.napjától akkor első szemtől véd..) ez igaz?
2008. nov. 25. 18:01
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen gyógyszert szedsz, de nem mindegyik első naptól véd, van amelyiknél kell még 1 vagy 2 hetet várni. De az első hónap végére már szinte biztos védett vagy, a terhességtől én nem tartanék. Ha nagyon parázol akkor a szünetet még várd ki és védekezzetek, végülis egy hét nem oszt nem szoroz. Én azt még nem hallottam hogy tilos lenne ilyenkor a szex. Annyi viszont igaz hogy ilyenkor a fertőzésekre fogékonyabb vagy mert nyitott a méhszáj menses alatt. Mosakodjatok meg alaposan szex előtt és után is és esetleg használjatok óvszert.
2008. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
miért nem olvas ezen az oldalon senki hanszálati utasítást??????? minden benne van, ha már szeded a gyógyszert, meg ha doki felírta, ezeket azért tudnod kéne már bocs, ráadásul ez kb a századik ilyen kérdés nem dobott ki neked semmit? mikor írtad...
2008. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. úgy írta a betegtájékoztató, h ha menzesz első napjától kezdem akkor azonnal véd is, ha később akkor még 1hetet várjunk.. egyébként marcilont szedek.


Kedves utolsó válaszadó! Nem a kritikára voltam kiváncsi, nem azért tettem fel a kérdést, 1ébként képzelje elolvastam a betegtájékoztatót. Véleményekre / tapasztalatokra voltam kiváncsi. Nem kritikára.

2008. nov. 26. 19:37
 8/17 A kérdező kommentje:
**mercilont szedek..**
2008. nov. 26. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm válaszát.

Jól rám hozta a frászt! Miért szívhatom meg ha együtt vagyunk menszesz alatt? TILOS?

Gabi



tovább Dr. Hamvas Ferenc adatlapjára



Kedves Gabi! Sajnálom, hogy az Anyukája meg az iskola nem tanította meg az alapvető higiénés rendszabályokra. Gondoljon bele: a hüvely nem steril hely, tele van mindenféle kórokozóval, amit a savanyú vegyhatás kordában tart. Menzesz alatt a szülőcsatorna teljesen nyitott, ha ekkor ér nemi életet, akkor ezeket a kórokozókat felpumpálja a méhébe, de akár a hasüregébe is. Ha nincs szerencséje, a menzesz miatt meglevő alhasi vérbőség talaján akár életveszélyes gyulladás is kialakulhat. Erről még sohasem hallott? Nem tilos, SZIGORÚAN TILOS! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2009. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ezt az utolsó csicska kamu válasz hanyagoljuk már kérem...:@
2009. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!