Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jangeet szedek ez ez első hónapom. Mensim 2.napján kezdtem. Tegnap bevettem 2-t mert Azthittem egyik nap elfelejtettem....így most egyel kevesebb van. Márcsak 2bogyi maradt hátra most akkor azokat szedjem be és tartsak 7napod szünetet,igy csokken a vedelmi szint?

2020. jún. 29. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Még jó, hogy rá van írva, hogy ne vegyél be kettőt. 😤
2020. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azthittem hogy egyik nap kimaradt,panikba estem es a betegtajekoztato alapjan bevettem 2-t. Aztan kiszamoltam es megse hagytam ki.

De most baj lesz abbol hogy egy nappal hamarabb jon a 7napos szunet?

2020. jún. 29. 12:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mi a teendo
2020. jún. 29. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Tudja a fene. Hívd fel a dokit
2020. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
IQ-hoz kéne kötni a gyógyszereket esküszöm. Ennyit nem tudsz észben tartani vagy felírni hogy bevetted-e, felnőtt ember létedre.
2020. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitőkész válaszokat:)

Mindennap Felirom es naptaram is jelez a probléma ott volt,hogy szombaton egy szerdai feliratut vettem be figyelmetlenségből ezért vasárnap azaz tegnap megijedtem hogy miért van ott a Szombati. Szerintem bárkivel előfordulhat.

2020. jún. 29. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szedd tovább előírás szerűen, ugyanúgy tartsd meg a szünetet. Mivel az első levelednél "hibáztál" a következő levél feléig még használjatok kieg. védekezést.
2020. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem tud ajánlani valaki egy olyan nődokit aki felveszi?

2020. jún. 29. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Egyes azt ugye tudod hogy a betegtájékoztató többsége azt írja hogy elfelejtette bevenni a tablettát akkor vegye be akkor is a kimaradt szemet ha az 2 tablettát jelent egyszerre?

(én többfélét is szedtem már és eddig mind ezt irta)

2020. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos
2020. júl. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!