Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szüzesség elvesztése kkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szüzesség elvesztése kkor vérzek utána mit csináljak?

Figyelt kérdés

Óvszerrel tervezzük elveszíteni és tudom, hogy van aki nem vérzik, de ha én fogok utána érdemes új óvszert használni vagy jó az ami volt úgy ahogy van?

Legyszi csak értelmes válaszokat írjátok mert nekem és a barátomnak is ez lesz az első! Köszönöm!



2020. máj. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak aktus után véreztem, közben nem, és a vérzés ne úgy képzeld el, hogy “ömlik” belőled. Nekem csak néhán csepp volt. Bár azt nem tudom, hogy más lányoknál mi jellemző.
2020. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok, hát én már hallottam olyanról, hogy ahogy elsőre behatolt akkor kezdett el a lány rögtön vérezni és azért kicsit erősebb volt és így nyilván az óvszer is olyan lett
2020. máj. 8. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj vegyetek több óvszert, ki tudja lehet nem fogsz, ha csak a végén nincs gon, ha közben úgy érzitek hogy kell csere, ott vab kéznél
2020. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb felkészülni. Nekem szó szerint csorgott a lábamon a vér és nem emelte az este fényét, hogy utána lehetett szőnyeget takarítani.
2020. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell óvszert cserélni közben, azt csak akkor kell ha kiszakadt. Szűzhártya átszakadásából származó vértől még senki sem esett teherbe, s az óvszer anyagát sem károsítja.

Ne parázz rá, az emberek többségének csak pár csepp, ami aktus után szinte azonnal elmúlik.

2020. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alig volt észrevehető a vérzés, inkább másnap reggel jött nagyobb mennyiség.
2020. máj. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 9. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!