Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elküldhetem a barátomat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldhetem a barátomat egy nemibetegség szűrésre mielőtt óvszer nélkül szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Nekem ez az első kapcsolatom, de ő 10+ nővel volt együtt előttem, ahol biztosan nem óvszerrel szexeltek mindig. Már egy jó ideje óvszerrel szexelünk, de gondoltam áttérni tablettára.

Jogom van ezt kérni tőle? Nemibetegség, hpv ellen leszűrjék?

Ne oktassatok ki ez miatt, csak fontos az egészségem. Ugye férfiaknál a legtöbb nem okoz gondot, kizárólag a nőknél.

20L



2020. jún. 25. 10:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#20-as:

én a #16-os és a #19 válaszoló vagyok, én konkrétan voltam pár éve egy ilyen teljeskörű kivizsgáláson a KOC-nál, szóval létezik olyan ember aki úgy ajánlja, hogy már saját maga is részt vett ilyenen :).

2020. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
21# elhiszem, akkor te vagy a ritka kivételek egyike 🤫🤫
2020. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

20.-ra.


Jelen!


Állatorvosként, és aktív prosti fogyasztóként évi 1X megyek. És mellette évi 4 véradás, ott is szűrnek.

2020. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23# de remélem prostiktól is elkéred 🤔🤔,...de ugyebár kérdés, hogy mikori az a papír...mondjuk egy hónapja még minden oké volt, a de mi történt abban az egy hónapban... Állatorvosként gondolom ezzel tisztában vagy!
2020. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen, minden további nélkül elküldheted - pontosabban megkérheted rá. Ha szeret akkor egy felnőtt, értelmes ember nem fog fennakadni ezen hanem elmegy (legalább tisztában lesz a saját "állapotával" is).
2020. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
#24: Ilyen szempontból a prostik a legmegbízhatóbbak :P Nekik a munkájuk, megélhetésük függ tőle, ezért nem kockáztatnak és szűrik is magukat folyamatosan. Míg egy félreqrós anyuka, vagy egy discocica nem fog ezzel komolyan törődni.
2020. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, menjetek el közösen véradásra. A legveszélyesebb kórokozókra bevizsgálják a leadott mintát. Ha egészségesek vagytok, segítetek két embernek. Ha nem, jön az értesítés. Ebből még sértődés sem lehet.
2020. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Minek küldenéd el, lehet hogy pont te vagy beteg.
2020. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!