Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elküldhetem a barátomat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldhetem a barátomat egy nemibetegség szűrésre mielőtt óvszer nélkül szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Nekem ez az első kapcsolatom, de ő 10+ nővel volt együtt előttem, ahol biztosan nem óvszerrel szexeltek mindig. Már egy jó ideje óvszerrel szexelünk, de gondoltam áttérni tablettára.

Jogom van ezt kérni tőle? Nemibetegség, hpv ellen leszűrjék?

Ne oktassatok ki ez miatt, csak fontos az egészségem. Ugye férfiaknál a legtöbb nem okoz gondot, kizárólag a nőknél.

20L



2020. jún. 25. 10:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De férfiként nekem természetes hogy mindketten elmegyünk. Te is ellátogattak egy fürdőben valamit..
2020. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%

El. De...mit érsz vele, ha a szűrés után fekszik le mással, és fertőződik meg?


Meg ha nem kell baba ÉS betegség, és épp elméjű nő vagy, akkor eleve a kombinált védekezés kell, azaz gumi ÉS bogyó.

2020. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%

Elküldheted, ha nem sértődik meg.

Csak egy plusz kérdés. Mit teszel majd, ha kimutatják a HPV-t, vagy Herpes-t miközben neki semmilyen tünete nincs?

Súgom halkan, hogy a felnőtt lakosság 90%-a fertőzött ezekkel (is).

2020. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
7%

A kérdésedből is látszik, hogy fogalmad sincs az ilyenekről! A Mária utcában is csak hivre meg szifiliszre szűrnek le azonnal és ingyenesen. Amúgy meg több hónapos várólista van és a hpv-t külső laborban fizetősen szűrik!

Amúgy meg ha ennyire nem bízol benne, minek vagy vele, egyáltalán minek neked kapcsolat?

2020. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

HPV-t esélyesen elkaptad volna már, ha van neki, mivel az ellen az óvszer is csak 50%-os védettséget ad (a hámszövetben él a vírus), a legtöbb nemi betegség pedig orális szexel is terjed.

Friss kapcsolatban indokolt lehet az ilyen, de ha már huzamosabb ideje együtt vagytok, akkor felesleges így.

(Amúgy meg egy csomó dolgot elkaphatsz nyilvános-, munkahelyi WC-n, uszodában, stb.; szóval ő is mondhatja, hogy szűresd meg magad, ha elhagyjátok az óvszert.)

2020. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
A létező legostobabb passziv-agressziv válasz ez a "nem bízol benne". A betegség lesz.rja hogy bizol-e a másikban. Egy felelős pár elmegy vizsgálatra előtte, aki nem annak nem megfelelően fontos a másik testi egészsége. Aki ezen megsertodik az egy felelőtlen és önző gyerek.
2020. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Én évente szoktam nőgyógyászhoz járni, ha valami gond lenne, ő már kiszűrte volna. De persze ha igényelné, szó nélkül elmennék és megcsináltatnám amire van lehetőseég.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogyha a párod ilyet kérne tőled, mit szólnál? Ha meg kiderülne a barátomról, hogy hordoz valami betegséget, simán ki lehet kezelni. Bakteriális, gombás, virális bajokat is. Addig meg marad az óvszer.

2020. jún. 25. 10:46
 8/28 anonim ***** válasza:
19%

A nőgyógyász HPV-t és rákot szűr maximum. Egy teljes STD tesztet nem csinál!

A Herpes meg amúgy vírus és nincs rá gyógyszer.

Látom te magad sem tudod miket beszélsz.

2020. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Aciklovir és Zovirax pont a herpesvírusok ellen van.
2020. jún. 25. 10:54
 10/28 anonim ***** válasza:
24%
Istenem... de buta vagy. A kijött herpes hólyag ellen van. Magát a vírust nem pusztítja el. Az a gerinced idegdúcaidban van és kiírthatatlan. Olvass utána mielőtt hülyeségeket írogatsz.
2020. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!