Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elküldhetem a barátomat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldhetem a barátomat egy nemibetegség szűrésre mielőtt óvszer nélkül szexelnék vele?

Figyelt kérdés

Nekem ez az első kapcsolatom, de ő 10+ nővel volt együtt előttem, ahol biztosan nem óvszerrel szexeltek mindig. Már egy jó ideje óvszerrel szexelünk, de gondoltam áttérni tablettára.

Jogom van ezt kérni tőle? Nemibetegség, hpv ellen leszűrjék?

Ne oktassatok ki ez miatt, csak fontos az egészségem. Ugye férfiaknál a legtöbb nem okoz gondot, kizárólag a nőknél.

20L



2020. jún. 25. 10:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
8-as. Nem kérek tanácsot neten kiképzett orvosoktól, ha válaszra nem tudsz írni, akkor felesleges koptatnod a billentyűzetedet. Én is tudom miről beszélek, és tudom hogy bakteriális kenetet csinálnak, hpv tesztet is, gombára is van tenyésztés, a hsv okozta hólyagokat meg szabad szemmel is lehet látni, ez nem egy agysebészet. Ezen felül még van a trichomonas vaginális, ami szintén mikroszkóposan látható. Ezek nálam már megtörténtek!
2020. jún. 25. 10:59
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

11.-re.


Én állatorvos vagyok. Amiket írnak a herpeszre, az sajnos igaz! Keress rá!


Ezért írtam, 1.-ként, hogy bogyó ÉS mellé gumi. De még sajnos ez sem 100%-os biztonság!

2020. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%

Te is elmehetsz. Ha volt natúr orál, meg amúgy óvszer mellett is simán elkaphattad ha olyan baja van. 🤔

Amúgy meg mindenhez jogod van, kidobni is jogod lesz ha nemet mond. Csak hogy erről már ne írj ki kérdést 1 hét múlva.

2020. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%

Én nem szeretnék magamnak ilyen barátnőt, bocs....

Engem egyik párom, partnerem sem küldött el vizsgálatra, hasonlóképpen én sem őket...de ha ezt megpróbálta volna bármelyik, akkor vszínűleg én küldöm el valahova.

2020. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%

14.-nek.


Nem veszel kocsit? Van egy eladó Audim, nem kell rá eredetiségi, bízhatsz bennem! >:)

2020. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Igen, szerintem teljesen jogos egy új kapcsolatot ilyesformán indítani, ha tablettával akartok védekezni. Állami vonalon nem fognak teljeskörűen leszűrni az szinte biztos, de magán intézményben kérhetitek ezeket a vizsgálatokat, igaz fizetősen. Jó pár évvel ezelőtt egy kapcsolatomnál igénybe is vettük, fejenként kb ötven valahány ezer volt a full minden baktériumra, vírusra, gombára, kórokozóra kiterjedő vizsgálat.

De linkelem neked a lényeget ezen belül az STD árlistát nézd: [link]

[link]

Ha van pénzetek rá, akkor ez a ti megoldásotok. (Meg ez lenne minden felelősen gondolkozó épelméjű emberé, akiknek volt egy új kapcsolat előtt kétséges-kérdéses akciója...)

Remélem segítettem neked, és hajrá, nagyon pozitív a hozzáállásod a témához! Üdv!

2020. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket :) Óvatosan felhozom majd a témát. Mégha fizetős is, sokkal rosszabb dolgokra is elszórjuk a pénzt, akkor már az egészségünk megér ennyit:)
2020. jún. 25. 11:19
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ápoló végzettséggel mondom hogy tényleg igaz amit írnak a herpeszről. Aki egyszer elkapja annak a szervezetében örökre ott lesz.
2020. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

11:16-os vagyok.

Szerintem nyugodtan mondd el, ez nem olyan téma amin megsértődni, vagy jópofizni kéne, esetleg szemérmeskedni. Mindenkinek az egészsége a legfontosabb és ez egy két fővel működő társasjáték, ahol illik az elején tiszta lappal indulni, nem zsákbamacskát venni.

Aki szerint ez felesleges, meg hülyeség, az is egy vélemény, de ha hosszú távra tervez két ember, és monogámak, akkor nem kidpbptt pénz, hanem egymás felé őszinte "kitárulkozás" és egy plussz dolog, ami igen pénzbe kerül, sok pénzbe két főre vetítve, de még mindig olcsóbb, mint benyalni valamit amit nagyon nem kéne :). Szóval hajrá, nyugodtan lépd meg ha úgy érzed, hogy komolyak egymással a szándékaitok.

2020. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

Azért eléggé megy

az álszenteskedés itt!

Kíváncsi vagyok ,akik ilyen boldogan küldözgetitek ilyen vizsgálatokra a kérdező párját, azok közül hányan voltak, vagy vannak úgy párkapcsolatban, hogy egyáltalán eszükbe jutott volna ilyen vizsgálat, vagy elküldték ők a párjukat vizsgálatra, vagy őket küldte- e el a párjuk valaha is....

2020. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!