Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok,mi az őszinte véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,mi az őszinte véleményetek a fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Főképp az érdekelne,aki nem szedi, miért nem,ha nincs olyan betegsége ami miatt nem szedheti. Illetve aki szedi,szereti, jó minden vele,nincs mellékhatás? Illetve inkább a párja miatt szedi, ő akarja jobban,?
2020. jún. 20. 18:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszön a válaszokat:)

Akinek pozitív tapasztalatai vannak vele ,(#9-es) nem félsz attól,hogy később lesznek következményei? Hallottam ,hogy évek során alakult ki komolyabb probléma,pedig tünetmentesen szedte az illető, sőt szerette a tablettát.

2020. jún. 21. 07:32
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szedtem 4 évig. Én akartam. Anyám mindig óva intett a gumitól, mesélve a sok történetet, hogy mennyi ismerősének kiszakadt.


Mit mondjak, soha többé nem szedném. A libidóm 0-ra csökkent, falásrohamaim voltak, a szám alatt tele volt pattanással (tény, hogy máshol egy db bőrhibám nem volt a szedés alatt, de az a rész elcsúnyított). Folyton fertőzést kaptam, és hiába adott rá a doki kúpot, mindig visszatért. (Természetesen a párom is kente magát odalent a neki felírt jódtartalmú kenőccsel.)


Érdekes, amióta nem szedem, semmi gondom nincs. Kivéve az inzulinrezisztencia, de abból már úgy látszik, hogy kilábalóban vagyok. A libidóm gyorsan visszatért, a ciklusom 1 év után állt be. Persze volt előtte, hogy 75. napra jött meg...


A legszebb, hogy azóta gumival védekezünk, és még soha semmi gond nem volt. :)

2020. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szedtem. De soha nem szedném, ha vissza mehetnék az időben.

Lecsökkent a libidóm, visszatérő fertőzésem volt mindig, pattanásaim voltak. Szerencsére utána ezek megszűntek. De az orvosok utána is mindig rá akartak beszélni.

Előnye a rövid, gyenge, fájdalommentes vérzés.

2020. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is csak a fájdalommentesen és kevés menstruáció az,ami pozitívum.
2020. jún. 21. 17:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem tilos szedni pajzsmirigybetegség miatt (sőt, semmilyen hormonos spirált, injekciót, gyűrűt se szabad), viszont már volt, hogy kiszakadt az óvszer és terhes maradtam.


Sima spirált sem tesznek fel az erős menstruáció miatt.


A megszakítás meg butaság és látva a saját termékenységemet, hagyjuk is....helyi csodaszerek szintén felejtősek.


A baleset ellenére maradt a gumi amiből sikerült egy igen jó márkát kifogni (D.rex volt, ami kiszakadt), azzal hálistennek nincs gond.

2020. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem szedem nem is akarom, sokan elhiznak tőle. És szerintem a későbbi gyerek valalasra sincs jó hatással és nem tartom természetesnek hogy azért verezzek mert hiányzik a szervezetemnek a gyógyszer
2020. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!