Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott gumiból nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott gumiból nagyon esélyes a teherbeesés? Körülmények a megjegyzés részben.

Figyelt kérdés
Első szeretkezés közben a párom nemiszervéről az óvszer gyakran letekeredett, de sosem teljesen, a makkot ugyanúgy fedte az aktus során. Nem élvezett el, de nagyon idegeskedik, hogy teherbe ejtett. A ciklusom 18. napjánál tartottam az aktus megtörténésekor, és átlagosan 30/32 napos egy ciklusom. Én személy szerint úgy gondolom, hogy nagyon kicsi az esély a terhességre, de nem tudom megnyugtatni a lelkét =(

2020. jún. 17. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csúszott le teljesen és az előváladék/ejakulátum nem jutott ki az óvszerből akkor 0.0 az esély a terhességre, úgyhogy nyugi. Tekerje azt az óvszert meg rendesen le a tövéig! Ha gyakran lecsúszik, akkor válasszon kisebb átmérőjűt vagy másik típust, márkát.
2020. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, nyugi :)
2020. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket, kicsit sikerült a páromnak lenyugodnia :) időközben amúgy újraszámoltam, és nem a 18., hanem a 23. napon történt az aktus, így kissé távolabb a rizikós szakasztól.
2020. jún. 19. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!