Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lenti körülmények között...

A lenti körülmények között mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2 éve szedek belara fogamzásgátlót. Mindig bevettem, nem volt vele probléma. A párom pedig nem megy el bennem. Ha kerül belém valami, max. az előváladék. Ma voltam orvosnál, mert a vérzésem minimális mennyiségű volt, tesztet is csináltam, ami negatív lett. A doki szerint nem lehet kizárni a terhességet. Mégis még ezek mellett is lehet baba?
2010. febr. 2. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondta... Ő a szakértő és meg is vizsgált gondolom. Akkor itt mit vársz látatlanban és hozzá nem értőktől?


Elvileg elég kicsi rá az esély, de nem egy ember esett már teherbe gyógyszer mellett.

2010. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte egyáltalán nem.
2010. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki él rendszeresen szexuális életet, akkor soha nem lehet kizárni a terhességet? Miért is lehetne? Gyógyszer vagy bármi más mellett persze kicsi az esély, de kizárni csak akkor lehetne ha szűz lennél vagy régóta nem lettél volna senkivel.
2010. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, első mondatom végén természetesen nincs kérdőjel. Előző voltam.
2010. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak annyit akarok hozzátenni, h teljesen feleslegesen szedsz tablettát, ha nem engeded h a párod belédmenjen. ezegy hatalmas hülyeség. hamár tablettát szedsz, akkor élvezzen beléd a párod.


nemvalószínű h terhes vagy, szinte lehetetlen így teherbe esni. a nőgyógyász azért mondta h nemlehet kizárni, mivel más ötlete nemvolt, és mégha csak 0,0001% esély is van a terhességre aztis szem eltőt kell tartania.

2010. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"lehetetlen így teherbe esni."


A legjobb 3 lehetetlen példa erre a keresztlányom, a barátnőm kislánya és egy másik barátnőm kisfia. Akkor lehet ők nem is élnek?:))

2010. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
na azért ne vigyük túlzásba, h nálatok 3 olyan gyerek is született, ahol a nő fogamzásgátló tablettát szedett és a pasi nem élvezett belé, és így lett terhes. ezmár enyhe túlzás.....itt nem csak pusztán megszakított szexről van szó, hanem mindezek mellett még fogamzásgátlót is szed a lány.
2010. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!