Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy mostanában a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mostanában a foggátlótól szúr a szívem? (3. levélnél tartok, Mercilon)

Figyelt kérdés
Mostanában néha-néha szúró fájdalmat érzek a szívemnél és félek, mert a betegtájékoztatón írnak a trombózis veszélyéről...Lehet hogy a gyógyszertől van ez a fájdalom?
2008. nov. 24. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Juhj hát itt nagy a baj! ha szúr. Voltál vérvételen még mielőtt felírták a gyógyszert? ha igen akkor nem a gyógyszerrel van a baj mert, ott vérvételen kiderül h trombózisra hajlamos vagy. De ha nem voltál azonnal irány a DOKI és mond neki mi a baj!!!!!!! FONTOS ne hanyagold el bajod is lehet.
2008. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,nemrég voltam vérvételen, de nem a gyógyszer miatt. Külön a gyógyszerhez is kell vérvétel?
2008. nov. 24. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát persze! Amikor elmész nőgyógyászhoz egy rendes orvos elküld ne hogy trombózisod legyen. Ott minden kiderül h milyen gyógyszer kell, lesz-e tőle trombózisod és persze jó-e egyáltalán a hormonális orális fogamzásgátló. Szerintem HOLNAP menj el és mond doktornak, elküld vérvételre és az eredménnyel menj vissza. Szerintem abba is kell hagynod majd a gyógyszer szedését erre az időre hogy kiderüljön mi történt veled. Remélem jobban leszel :)
2008. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Én csak kb.két hétig szedtem ezt a gyógyszert,de folyton olyan érzésem volt tőle hogy mindjárt baja lesz a szivemnek,nem szúrt,de fura érzéseim voltak...abba is hagytam. Aztán próbáltam még párat,de attól meg a lábam zsibbadt,na mondtam,ebből elég,nem akarok 21 évesen trombózist.Hidd el,ezek a szerek nagyon veszélyesek! Még ha elküldenek is vizsgálatokra,akkor sem tudnak mindent kiszűrni és hallottam már olyat hogy valakit kivizsgáltak és mégis baja lett!Az orvosok nagy része már bocsánat,leszarja ezt,nem foglalkoznak különösképpen vele.Én a helyedben egyáltalán nem szednék fogamzásgátlót ezen tünetek birtokában!!! Vannak egyéb tuti módszerek is ,tudok párat,énis azokat használom.
2008. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!