Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! 72 órás tabit bevegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! 72 órás tabit bevegyem vagy ne? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval előre kérném hogy az oltásokat nem kérem tudom mekkora bolond vagyok...most hasznos tanácsokra van szükségem! | Tegnap(pénteken) lefeküdtünk a barátommal.Mindig védekezünk....kivéve akkor.Nem ment el előtte kivette.Befejeztem szájjal és volt még 20-30 másodperc mire elment szóval bőven előtte kivette.Ez még nem is lenne gáz csak megnéztem és elvileg most van peteérésem.Kérdés:mekkora az esélye hogy teherbe eshettem az előváladéktól?Ha tablettát kéne bevennem van időm hétfő délig de fölöslegesen nem dobnék ki 5-6 ezret az ablakon de ez még a kisebb gond lenne.Inkább a magas hormon tartalom miatt aggódok.Ha viszont nem veszem be és később derül ki hogy terhes vagyok és abortusz kéne az nagyon nem hiányozna. 1.nem tudnék a szüleim elé kerülni 2.lelkileg nem hiszem hogy valaha felépülnék 3.a fizikai fájdalom se hiányzik... 1 napja történt de olyan gyomor görcsöm van hogy hihetetlen ezt nem bírom még 2 hétig amíg elvileg meg kélne hogy jöjjön.Gyors segítség kéne mert nincs már sok időm!!!(barátom és legjobb barátnőm szerint nem kell tabi de én teljesen tanácstalan vagyok) előre is

HÁLÁS VAGYOK az értelmes válaszolóknak :) Ha kéne még valami infó írjatok válaszolok.


2010. júl. 31. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
amúgy kedves kérdező én is így jártam tegnap szex óvszer nélkül sajnos időben kivette és most van peteérésem :S
2010. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hűt óvszert kellett volna használni, utolsó. Az, hogy "odőben kiveszi" nem sokat ér. Inkább menjetek orvoshoz, ahelyett, hogy itt sipítoztok..azzal nem lesz jobb.
2010. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál.nem vizsgált meg csak fölírta és kész.tök jó fej volt.:) már be is vettem. ez drága mulatság volt.:S megtanultam 1 életre...nem ér meg ennyi idegeskedést :O
2010. aug. 1. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!