Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! 72 órás tabit bevegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! 72 órás tabit bevegyem vagy ne? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval előre kérném hogy az oltásokat nem kérem tudom mekkora bolond vagyok...most hasznos tanácsokra van szükségem! | Tegnap(pénteken) lefeküdtünk a barátommal.Mindig védekezünk....kivéve akkor.Nem ment el előtte kivette.Befejeztem szájjal és volt még 20-30 másodperc mire elment szóval bőven előtte kivette.Ez még nem is lenne gáz csak megnéztem és elvileg most van peteérésem.Kérdés:mekkora az esélye hogy teherbe eshettem az előváladéktól?Ha tablettát kéne bevennem van időm hétfő délig de fölöslegesen nem dobnék ki 5-6 ezret az ablakon de ez még a kisebb gond lenne.Inkább a magas hormon tartalom miatt aggódok.Ha viszont nem veszem be és később derül ki hogy terhes vagyok és abortusz kéne az nagyon nem hiányozna. 1.nem tudnék a szüleim elé kerülni 2.lelkileg nem hiszem hogy valaha felépülnék 3.a fizikai fájdalom se hiányzik... 1 napja történt de olyan gyomor görcsöm van hogy hihetetlen ezt nem bírom még 2 hétig amíg elvileg meg kélne hogy jöjjön.Gyors segítség kéne mert nincs már sok időm!!!(barátom és legjobb barátnőm szerint nem kell tabi de én teljesen tanácstalan vagyok) előre is

HÁLÁS VAGYOK az értelmes válaszolóknak :) Ha kéne még valami infó írjatok válaszolok.


2010. júl. 31. 12:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elfelejtettem bocsi : 16L
2010. júl. 31. 12:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Én bevenném a helyedben. De a legjobb, ha elmész az orvoshoz és megkérdezed, hogy szerinte szükséges-e.
2010. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is inkább bevenném. 19/L
2010. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el a dokihoz és ő majd megmondja hogy érdemes-e bevenni. Én nem venném be egyébként, de ezt neked kell eldöntened.
2010. júl. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

sztem nem kell izgulnod.. én is peteérésemkor voltam a barátomma legyütt nem is egyzer.. mikor rájöttünk h nem kellett volna.. de mégis nem vettem be gyógyszert és tnap megjött. és elkezdtem szedni a fogamzásgátlót!

16/L

2010. júl. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én is vettem már be 72órásit pár hónapja,és figyelj, tényleg nem kell attól félned,hogy rosszul leszel,vagy valami, én meg se éreztem és az orvos is azt mondta,hogy ezt csak a libák fújják fel,hogy egész nap rosszul leszel,meg szőrős leszel,meg ilyenek....és szerintem vedd be,látod az első válaszoló is igy esett teherbe:S

az előttem lévő válaszoló meg pont ellentmond az első válaszolóval,szoval ő rá ne hallgass szerintem.. ja amugy tesóm is volt már ilyen helyzetben, de nem esett teherbe,és tudod mért? mert nem lehet gyereke...és azt hitte meguszta és nem volt előváladék..pedig ha lehetne gyereke,akkor biztos teherbe eshetett volna,főleg ha peteérésed van,szerintem menj el,inkább dobj ki pénzt,de legalább nem kell izgulnod,hogy terhes vagy e. Sok sikert:)

20L

2010. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) még honlap átgondolom. nem tudjátok hogy kell ehhez valami időpont vagy valami? vagy csak odaállítok h kéne 72 órás tabi vagy mi? és megvizsgálnak?
2010. júl. 31. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
15:25-ösnek üzenem, hogy rengeteg embert ismerek akik mindig így védekeznek, és nem volt semmi gond sosem. Meg rengetegen írtak olyanok akik szintén ezt alkalmazták évekig, és utána lehetett is gyerekük mikor akartak. Az a ritkább hogy valaki így esik teherbe. Persze van rá esély, de elég minimális. Ezt neked kell eldöntened, de az nem igaz hogy mindenki teherbeesik így, csak azok nem akiknek nem lehet gyerekük.
2010. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az aztán nagy vigasz lesz a krdezőnek, hogy más nem esett teherbe.

16 éves...inkább egy tabletta, mint egy abortusz.


Amúgy kérdező: Nem tudom mégis min gondolkodsz. Menjél el orvoshoz...reméelm tudod, hogy minél később veszed be, annálkisebb az esélye, hogy hat.

Ez nem úgy működik, hogy ha beveszed, akkor 100%, hogy nem leszel terhes.

2010. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12:12 mi történt szüleid mit szóltak :S? mesélsz?
2010. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!