Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tunetekre lehet számítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tunetekre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 éve szedek fogamzásgátlót és úgy döntöttem egy időre leallok vele, ennek több oka is van :

- állandó visszatérő hüvely gomba szexuális élettől függetlenül

-durva hajhullás 2 éve

- a verzesem nem nevezeheto verzesnek a hét napos szünetben konkrétan semmi nem folyik

- nincs párkapcsolatom.

Szeretném kérdezni hogy, nektek milyen tünetek jelentkeztek? Legjobban a megdurvabb hajhullastol félek mert így is borzalmasa megritkult a hajam ( igen voltam mindenféle kivizsgalason és mindenhol minden rendben volt) , a pattanasokkal megbekelnek de a hajhullastol rettegek..

Ti miket tapasztaltatok?


Köszi a válaszokat!


2020. ápr. 30. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, mindenkinél máshogy áll vissza a hormonális rendszer. Egy ideig rendszertelen lesz a ciklusod, hol megjön 20 napra hol 45 napra, erősebb görcsök jelentkezhetnek és a vérzés intenzitása is nő. Van akinek 1-2 ciklus alatt másnak egy fél év múlva sem áll be teljesen.
2020. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb fel éve hagytam abba, igaz csak két év szedés után. A hajam szerencsere nem hullott jobban, viszont nagyon pattis lettem, főleg a hátam. A verzesem viszonylag hamar visszatért a normál állapotba, azonban sokkal több és visszatértek a gorcsok, a fájdalom.

Viszont a libido is visszatért :)

2020. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2020. ápr. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!