Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez lehet a terhesség jele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés

A napokban kellene megjönnie (sosem teljesen pontos), és tegnap napközben éreztem is alhasi fájdalmat, ami általában előtte lévő napokban szokott jelentkezni. Tegnap este gyengén elkezdtem vérezni, ami viszont abbamaradt,és azóta semmi. Néha volt már velem ilyesmi, de akkor mindig reggel indult a gyenge vérzés, és délutánra megjött, most meg semmi.


Lehetséges hogy terhes vagyok? Aktív vagyok szexuálisan, de óvszerrel védekezünk, és párommal mindig nagyon odafigyelünk. Volt valakinek hasonló tapasztalata?



2020. ápr. 21. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki az óvszer, nem csúszott le akkor NEM vagy terhes. Az óvszeren nincs "mikrolyuk" ha kilyukad akkor szét is durran az egész.

Az alhasi fájdalom, görcs, pecsételő majd abbamaradó vérzés szinte természetes - előfordul időnként másokkal is ilyen, ettől még nem kell megijedni.

2020. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhes vagy gratula.
2020. ápr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!