Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek van valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valamilyen tapasztalata az új Durex RealFeel-es kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nincs. De egy próbát biztos megér.
2010. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háááát barátomnak nem volt jó mert iszonyú kényelmetlen volt és szorította de kinek hogy
2010. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Lány vagyok, de urammal már mind a kettőt próbáltuk, a lifestyles SKYN szerinte nagyon jó, olyan mintha nem is lenne rajta, viszont a durex real feel egy rakat szar. Semmit nem érzett benne."
2010. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, kipróbáltuk, a barátomra kicsi volt, szorította és rossz volt amúgy is felhúzni, mert nem volt rajta mindenhol síkosító... amúgy mire felügyeskedtük jobb lett, meg annyira nem rémes, de a mérettel meg a síkosítással gondok voltak:S
2010. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azóta mi is kipróbáltuk, nekünk jó volt:) igaz, a másik legújabb fajta a legvékonyabb az sokkal jobb:):)
2010. aug. 14. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi tegnap próbáltuk először, eleinte megakadt a makkom alján, idegesitő volt ezért izomból ráhúztam az egészet a farkamra, már egész pofás volt :)


Meg én azt vettem észre, hogy ennek az ondózacskója nagyobb mint az Elite-nek, annak szinte semmi...


Jah és nem totyog az egész a síkosítóban :D

Ráadásul ha leveszem, nincs furcsa mentolos-gumi szaga az egész farkamnak, árban meg ugyanannyi mint az összes többi, meg más fórumon is dicsérték!


21/F

2011. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!