Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhesség első 2 hetében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség első 2 hetében vannak tünetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem kislány ez nem így megy, hogy az együtléttől ketyeg az óra, de linkeltem is, ha jól számoltam te jún27. menziztél utóljára vagyis 4HETES2NAPOS terhes vagy, DE júl11én volt peteérésed, akkor még védett a tabi, azt nem tudom, hogy ha nem szeded a bogót megérik e a petesejt és kilökődik e, ezért persze van némi sansz rá, vagy 12óra után teljesen elmúlik a védettsége a tabinak, mindenesetre az is fura, hogy tovább szedted, mikor kelett volna az utolsót bevenni? Pénteken? Mert ezért is lehet pre menzi tüneted.


Amúgy ha érdekel, mert nem akarsz anyuka lenni akkor látogass meg terhességgel foglalkozó oldalakat, hogy elméletben legyen róla fogalmad mi fán is terem.


Amúgy a gyakorlatban: az első babámmal menzi előtti nap éreztem, hogy valami nem okés, aztán nem jött meg. Addig semmi tünet nem volt, pedig ismerem a testem, a naptármódszert biztonsággal alkalmaztuk, akartuk a babát.

Én megúsztam a rosszulléteket, mindent, csak fáradékonyabb lettem, ennyi.

4hetesen egy nagy paca a baba, ennyi volt a kicsi annyi késénél, mint ahol te jársz. Két héttel később 6hetesen már szívverése van.

Most 5hétig a teszt sem mutatta ki, tünetem a 20.hétre lett....

Na megyek babát altattni. Te meg reggel csinálj tesztet vagy menj nődokihoz.

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

jav 18hetes vagyok:D

2hét és megint látjuk a törpét:D

2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
holnap elmegyek dokihoz.Egyébként ultrahangon látszana már?vagy ha az nem is de az h minden oké?és igaz az hogy ha fogamzásgátló mellett esek teherbe akkor ingyenes az abortusz?
2010. júl. 27. 22:21
 14/27 anonim ***** válasza:

Egy: 4hetesen a peteszákot már látják, ha hüvelyi UHt csinálnak. Babát még nem.

Kettő: védekezés ide védekezés oda nincs ingyenes ab. akkor van ingyenes terhességmegszakítás ha azt eü okok indokolják. Ez egy kényelmi beavatkozás, fizetni kell érte. Szociális helyzet alapján lehet mérséklést kapni, de ezt nem te döntöd el.

2010. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget mindenkinek.
2010. júl. 28. 09:06
 16/27 anonim ***** válasza:

No, voltál e dokinál, mit mondott, esetleg csináltál e tesztet.

Eredmény? Terhes vagy, vagy jó tanulópénz volt, hogy ne felejsd el az összes bogyót rendesen szedni.

2010. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
még nem voltam, ma megyek fél 3-ra.De én nem érzem magam terhesnek,bár gondolom ez nem jelent semmit.de azóta jelez a mobilom hogy vegyem be :)
2010. júl. 28. 12:25
 18/27 anonim ***** válasza:

Helyes.

Az, hogy nem érzed magad terhesnek, az semmit sem jelent. Ettől még "vígan" lehetsz.

Mindenesetre írd majd meg, mi lett veled.

2010. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Doki szabin van :/.de kezdek megnyugodni hogy nincs baj.Többeket megkérdeztem és azt mondták ,hogy 1 tabi kihagyása nem veszélyes...meg nem is bennem ment el a barátom és PÉ-m sem volt már akkor.Ugyhogy tényleg eléggé kicsi lehet az esély.de azért holnap veszek 1 tesztet.ja és a mellfeszülős tünet mikor jelentkezhet?mert ha más tünet nem is de ennek muszály lennie.Vagy nem?
2010. júl. 28. 15:36
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelentkeznek a tünetek azonnal egyszerre.

Ez egyéni, úgy mint a 28napos ciklus, van akinek rövidebb van akinek hosszabb.


Második picimmel már írtam most jönnek a tünetek, és mindjárt félidős leszek. Sőt, ettől ne kapj szívbajt de a teszt is csak 6hetesen mutatta ki:D bújkált a csajszi. De a fiammal sem volt gond. És nem is mellfeszülés, inkább a bimbók lettek kellemetlenül érzékenyek. DE a tunetek lehetnek pre menzi tünetek is.

Milyen tesztet vettél? lily, gabriel? A tesztben is leírják, én is szólok, hiába nega, lehet az mégis pozi lesz, szóval ha egy hét múlva sem semmi, akkor új teszt, de a doki biztosabb.

Na reggel azért írd meg mi van veled.

Amúgy mennyi idős vagy? Ha mégis baba akkor mit tennél? biztos ab, mert fiatal vagy, vagy???

Kiváncsi vagyok, ritkán foglalkozok ennyit egy "kisfruskával:)"

2010. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!