Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhesség első 2 hetében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhesség első 2 hetében vannak tünetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 15:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1, 1,5 hét után kezdődnek a tünetek
2010. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A rosszullét is meg minden?
2010. júl. 27. 15:07
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

A terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják, 1,5héttel a vérzés első napja után még érett pete sincs, nemhogy terhesség.

A ciklus 14.napja elvileg a PÉ. Vagyis a "terhesség" 2.hete a peteérés, mikor nem jön meg a következő menzeszed akkor kezdődnek a tünetek, akkor már 4hetes terhes vagy, ugyan az embrió még csak 2hete van benned, de te 4hetes terhes vagy.

18hetes terhes vagyok a második babámmal némi tapasztalatom van benne, hogy tünetek és egyebek mikor hogyan jönnek.

Szóval, ha két hete volt meg utoljára akkor a PÉt érzed, ha már két hete meg kellett volna jönnie, akkor 6hetes vagy, és akkor már jócskán vannak a kevésbé szerencséseknek.

2010. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
Igen, a rosszullétek is. Nálam, ugy emlékszem 2 hét után kezdődtek és tartottak 3 hónapig :-(. Két hetes terhes voltam, tuti!
2010. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. júl. 27. 15:22
 6/27 A kérdező kommentje:
ha terhes vagyok akkor 1,5 hete.(a tényleges megtermékenyítéstől számolva.)Fáj a hasam de inkább az idegességtől.Nagyon nem hiányzik most 1 terhesség.Kihagytam 1 tablettát a menstruáció elött másfél héttel.de akkor már nincs peteérés ha jól értettem.
2010. júl. 27. 15:31
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Na akkor most mikor kéne megjönnie?

Női ciklus: ciklus első napja a menzi első napja, 14.nap PÉ, 21.nap beágyazódás ha volt megtermékenyülés, 28.nap menzi kezdete ha nem volt beágyazódás.

Szóval merre jársz, hányadik napon.

A 21.nap előtt nem igazán van mit érezni. Ekkor már 3hetes terhes vagy.


Kedves 3.válaszoló te hogy érezhettél terhességi tüneteket PÉkor? Csoda kismama voltál aki még nem is terhes de már t

2010. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

mert szerintem ha a menzi napján mentél is orvoshoz akkor is azt írták a leletedre grv:4 nem pedig 2.


Amúgy meg ha már rég meg kellett volna jönnie a menzinek kedves kérdező, akkor miért nem csinálsz egy tesztet vagy mész el nőgyógyászhoz, aki bizosra mondja, hogy mi bajod.

2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
2010. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szóval 15.-én elfelejtettem a tablettát.A 12 órából kicsúsztam.de pótoltam másnap, aztán szedtem rendesen.Most szombaton kellet volna megjönnie, de nem tartottam szünetet mert kevesebb mint 7 bogyó volt a levélben.16. és 18. voltma együtt a barátommal, de nem ment el belém.köv szerdán viszont igen, de csüt. járt le az 1 hét amikor plusz védekezés kellett volna.szóval Szerdától számítva holnap lennék 1 hete terhes, 16.,18.-tól számolva majdnem 2 hete.és tetsztet készülök venni, csak nem tudom hogy lehet e már.
2010. júl. 27. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!