Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal és kiszakadt az óvszer:Smásnap el is mentem orvoshoz és 17órán belül vettem be a gyógyszert! Egyébként a napokba kéne megjönnie a menzeszemnek. Vajon teherbe eshetek? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így nem
2010. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nem lehetsz így terhes!:)
2010. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem
2010. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdéshez is írtam, hogy a barátnőm, 12 órán belül vette be és méhen kívüli terhes lett. Kivették a petefészkét! Persze ez nagyon ritka és nem ijesztgetni akarlak, de ha nem akarsz babát figyeljetek nagyon! Tudom, hogy ez most nem a ti hibátok volt.
2010. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)

Egyébként Escapelle tablettát kaptam.. Van valakinek ezzel a gyógyszerrel kapcsolatba vmi pozitív vagy negatív véleménye?

2010. júl. 27. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is kellett bevenni. Én is ezt a gyógyszert kaptam. Nekem nagyon felborította a hormonjaimat. A mensim 10 napot késett. Most jött meg azóta másodjára, de még most sem állt vissza a normális kerékvágásba. Egyébként ezen kívül mást nem tapasztaltam, nem voltam tőle rosszul. Szerintem nem lehetsz terhes. Nyugodj meg! :)
2010. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezek után a válaszok után kezedek megnyugodni:)

Inkább várok napokat h megjöjjön mint h teherbe essek...16 vagyok:S sajnos elég korán jött nekem ez a probléma:/

De azt olvastam vhol h ha a tabi bevétele után 1-2 napon belül megjön akkor az illető terhes. Ebbe vajon van vmi igazság?

2010. júl. 27. 17:24
 9/10 anonim válasza:
Hogyan vettétek észre, hogy kiszakadt az óvszer?
2010. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor vettük már észre mikor a barátom kihúzta:S

De már a második "menet" volt és akkor neki már nem szokott sok "cucc" jönni..sőt van amikor szinte üres is a gumi

2010. júl. 28. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!