Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mostmár biztonságban vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár biztonságban vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval most kezdtem a fogamzásgátlót szedni. Végig szedtem az első levelet pecsételővérzéssel, felhívtam miatta az orvosom azt mondta szedjem tovább. Most vagyok a tabimentes héten, a 2. nap megjött, a 7.napra majdnem elmúlt már csak nagyon enyhe a vérzésem. Holnaptól kezdem az új levelet. Akkor így biztonságosan szeretkezhetünk a párommal? Nem hagytam ki egy tabit se és mindig időben szedtem. Bocsánat, hogy ilyen banális a kérdésem, csak mivel nincs tapasztalatom inkább rákérdezek :) Azt hallottam hogy a tabi alatt másabb meg rövidebb a mensi, nekem így 5 nap alatt lecsengett és abból 2 nap volt erős vérzésem. Ez is normális így, ugye?

2020. ápr. 12. 01:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nyugodtan élhettek nemi életet. Nagyon bölcsen jártál el, hogy végigszedted az első levelet megnézni hogy reagál rá a szervezeted - ezt így kell csinálni.

Teljesen normális így a ciklusod ahogy leírtad. A következő ciklusodnál elképzelhető hogy a vérzés mennyisége csökkenni fog, de nem kell aggódni, attól még ugyanúgy "meg fog jönni".

2020. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!