Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki beadatta magának a a H1N1...

Aki beadatta magának a a H1N1 elenni védőoltást, az mostmár biztonságban érzi magát? Volt valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem adattam be magamnak és teljesen biztonságban érzem magam. Tényleg nem értem miért kell ezt a hatalmas pánikot szítani.
2009. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja beadattam magamnak és a családom összes tagja be lett oltva : senkinél semmiféle mellékhatás nem jelentkezett, még a gyerekeinken sem!!! (Még csak bőrpirosodás sem volt.)


Amúgy az oltás előtt eléggé pánikban voltam, főleg azért mert valamitől 2 napig hánytam, pedig nem vagyok hányós... Na, akkor voltak halálfélelmeim... :-[


De amióta beoltattam magam, azóta nyugodt vagyok, legalább a szövődményektől nem kell félnem! :D

2009. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap adattam be, úgyhogy még nem érzem magam teljes biztonságban, de sokkal nyugodtabb vagyok. Amúgy 35 hetes kismama vagyok. Már tiszta ideg voltam, hogy másról sincs szó csak arról, hogy hány kismama fekszik az intenzíven lélegeztetve és úgy gondoltam, hogy csak nem akarnak annyi kismamának ártani ezzel az oltással.

Mostmár csak az idegesít, hogy most meg a kisgyerekeket és csecsemőket emlegetik, pedig a 2,5 éves lányomat eddig nem akartam beoltatni. Majd még meggondolom.

Egyébként tegnapig én is oltásellenes voltam és a környezetemben is szinte mindenki. Aztán kiderült, hogy az itteni kórházban is lélegeztetnek egy 24 éves srácot a vírus miatt, aki makk egészséges volt előtte.

2009. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok. Mellékhatás: egyenlőre semmi. Délelőtt kicsit kapart a torkom, de aztán elmúlt. Az előbb egy kicsit fáztam, már azt hittem ráz a hideg, de kiderült, hogy csak nyitva volt egy ablak. Szóval teljesen jól vagyok és a babám is ugyanúgy ficánkol, mint előtte.
2009. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ma adattam be. 26 hetes kismama vagyok. Mondjuk úgy hogy biztonságosabban érzem magam. Eddig semmi mellékhatás és valószínűsítem, hogy nem is lesz, mivel az egész családom túl van rajta már pár hete és senkinél semmi probléma nem volt.
2009. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 és fél hete oltottak minket, akkor nap, meg még vagy 2 napig fájt az oltás helye. A 8 éves fiam is megkapta akkor, neki semmi baja nem volt tőle.

Azóta is köszönjük jól vagyunk.

2009. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek oltatni meg a férjem is.

Nem tudom, hogy mi lesz, de azt tudom, hogy látva a sok rosszhírt nem érzem magam biztonságban és főleg féltem a másfél éves lányomat. Pedig eleinte oltás ellenes voltam. De tényleg úgy tűnik hogy a járvány nem csak a valamilyen betegségben szenvedőket dönti le a lábáról, ne adj Isten, öli meg. Már nem egy makk egészéges ember halt meg és került lélegeztető gépre.

2009. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tegnap oltattam be magam, azon kívül, hogy leszakad a karom, ahova beadták, semmi mást nem érzek.

Nem érzem magunkat biztonságban még most sem, mert féltem nagyon az 1 éves babámat, őt nem merem beoltatni.

2009. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!