Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Körülbelül 3 hete görcsöl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül 3 hete görcsöl a hasam alja, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fájnak a melleim is (de már múlóban van), szedek fogamzasgátlót, soha egy szemet sem hagytam ki, nagyon odafigyelek rá. Szerintetek lehetek terhes? , jövő héten kedden kéne megjöjjön. A nőgyógyászomhoz már bejelentkeztem, addig is véleményetekre vagyok kivancsi. Köszönöm.
2020. márc. 5. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Fogamzásgátló mellett jött nekünk az első baba. Most 6 éves. :)
2020. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pms-ed van. Jövő héten fog megjönni, ilyenkor lesznek érzékenyek a melleid, jönnek az első görcsök, leszel kívánós édességre és másra.
2020. márc. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem csinálsz egy tesztet? 500 Ft a Dm-ben
2020. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csináltam es az elsőn egy picit lhalványan látszik a csik, de tenyleg alig látható, a masik teszten egy csik van(hatarozottvnegativ)
2020. márc. 5. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes, ezer oka lehet még a tüneteidnek (nem akarod rád ijeszteni úgyhogy nem írom le). Pont ezért nagyon jól tetted, hogy bejelentkeztél a nőgyógyászhoz! Távdiagnózist még ő sem tudna felállítani, de helyben (UHG vagy ha kell majd akkor labor) viszont igen.
2020. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, maskor is fajt egy hettel előtte, de ennyire hamar nem, tiszta ideg vagyok, holnap megyek dokihoz. Köszönöm a valaszokat.
2020. márc. 5. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Menstruáció jele valószínűleg. Nem vagy terhes, ha rendesen szeded a tablettát. Az első válaszoló vagy össze vissza szedte, vagy volt, hogy elfelejtkezett róla.
2020. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt gondolom en is, mert azoknal vettem eszre hogy teherbe esnek tabi melett akik nem szedik rendszeresen, de mar annyi minde hülyeséget olvastam a neten hogy mar beképzelek magamnak mindent, több gyereket nem szeretnék, épp ezert szedek tabit.
2020. márc. 5. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!