Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azok a lányok akik fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik fogamzásgátlót szednek nem féltik az egészségüket?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy káros, mert később akár okozhat teherbe esési gondot, meg vérrög kialakulásának növeli az esélyét, stb.


Mióta szedsz fogamzásgátló?

Vagy ennyivel jobb érzés gumi nélkül hogy akár az életedet is kockázatod érte? :)


2020. márc. 2. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az túlzás hogy az életünket kockáztatjuk vele, ennyire tabletta ellenes vagy?

Én sokkal jobban érzem magam mióta szedem és nem nem félek mert ha esetleg becsúszna egy gyerek akit nem tudnék megtartani és abortuszra kéne mennem az veszélyesebb lenne

Ma már nem olyan nagydolog tablettázni

2020. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3%

Minek mérgezzük magunkat ha nem muszáj?

Amúgy nem vagyok gyógyi ellenes mert sok gyógyszert szedünk amúgy is ki ezért ki azért, csak szerintem a szex nem ér annyit, hogy még plusz szedjünk még egy gyógyit.

Azt meg kifejezetten butaságnak tartom , hogy egyesek nem is a szex miatt szedik hanem egyéb marhaságok miatt.

2020. márc. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

Én pont a gumival való szex miatt szedtem ilyen-olyan gyógyszert, mert rendszeresen fertőzésem, felfázásom lett tőle.

11 éve szedek fogamzásgátlót, eddig semmi bajom nem volt tőle. Inkább így kockáztatom az életem, mint rendszeresen kapartassam magam, és attól legyen bajom. :) nem beszélve arról, hogy tényleg kényelmes, MAGAM miatt. Ha lenne másik módszer, ami nekem jó lenne, azt választanám. Ellenben mivel meddővé tételre nincs pénz és hálistennek itt mo-n nem is lehet x év alatt és x gyerek hiányában megcsináltatni, marad a bogyesz.

25L

2020. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

13!

A felfázást nem egészen értem mitől lett és hogyan passzol ide, de ahogy írtad a te tested te döntesz róla.


Én csak ismételni tudom magamat, nem kell egy nő egészségéért sem aggódni, mindenki a maga sírásója...

2020. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

14!

Annak, aki a női anatómiát ismeri, szerintem nem szorul túl sok magyarázásra a miértje. Szimplán a szextől is kialakulhat egyébként, de az óvszer még jobban elősegíti. Sőt, továbbmegyek; a hüvelyi fertőzés is kihatHAT és okozHAT húgyúti fertőzést, illetve fordítva.

Persze én is örülnék, ha nem kellene szednem, de engedd meg, hogy én is önismételjek: ez így kényelmesebb :)

2020. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4%

15.

Valóban nem vagyok nőgyógyász és különösebben nem is érdekel a női testfelépítés,anatómia.

Viszont ha az óvszertől ennyire félsz, csináld nélküle és “cseréld” le az óvszer által okozott negatív dolgokat nemi betegségekre és azok kezeltetésére amit a tabi ugye már nem orvosol.

De! Legyen így ha neked kényelmesebb.

2020. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!