Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan, akinek nincs pasija, mégis szed fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Es ha úgy alakulna, csinálnátok egy pasival első alkalommal gumi nélkül?
2019. dec. 18. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedek igen
2019. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem csinalnam gumi nelkul ha nem parkapcsolatban vagyunk. Egyejszakasnal meg foleg nem. Sot szexpartnerrel is csak gumiban, meg ha evekig tart is koztunk a dolog akkor is
2019. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen pl en


Szerintem az elso par alkalom gumival menne es ha komolyabb kezd lenni akkor anelkul is lehet

2019. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát friss szingli vagyok, nem terveztem abbahagyni. Ettől függetlenül az első pár alkalomnál mindenképp óvszer, meg elviszem a tartós partnert a nőgyógyászomhoz, aki csinál férfiaknak is tesztet, hogy mégis mi újság van a férfi egyeddel, innentől meg a bizalom alapja.
2019. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is szedek, de attól még nem szexelnék gumi nélkül egy asival első alkalommal.
2019. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szinte az összes nő, tipikus női logika
2019. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert beszabályozza a hormonháztartást, ettől alkalmiban meg a kapcsolat elején mindenki óvszert használ. Aki meg nem... na azzal amúgy se akarj - mert ha neked engedné akkor mindenki másnak is.
2019. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Spirált használok, nem engedném első alkalommal gumi nélkül.
2019. dec. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zol56 ***** válasza:

Olyan mintha nem lennél tisztában mi mire való. A fogamzásgátló nem olyan , ha van valakim szedem ha nincs akkor nem. Röviden hormonális hatású. Megfelelő orvosi vizsgálat után hosszútávra tervezve.

Ha szed a lány fogamzásgátlót a gumival a nemi betegségek ellen védekeztek. Ha nem használ gumit és fogamzásgátlót akkor seggbe is dughatod nem lesz terhes.

Úgy gondolom mindenki profi szexállat csak éppen a szexualis ismeretek hiányoznak.

Mert mindenki tud mindent és nem kell elmagyarázni.

2019. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!