Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti hogy védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy védekeztek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a legbiztosabb módszer, ha a gyógyszer ki van zárva hormonális zavarok miatt? 18L
2020. febr. 3. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 100%-os módszer.

Mi gumival védekezünk.

2020. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
óvszer
2020. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gumi
2020. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Hormonmentes spiral
2020. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Gumival.
2020. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Volt barátnőmmel gumival, és megszakítással is védekeztünk. Külön-külön.
2020. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
A megszakítás nem védekezés, hanem orosz rulett.
2020. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Óvszer
2020. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a fejem a fogamzásgátló
2020. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Lúzerséggel.


Volt, hogy gyáva voltam óvszert venni. Van otthon? Nosza! Tesóm óvszerét évek óta láttam az ágyban. Ritkán járt haza, mikor volt otthon? Mikor mentem fesztiválra, és csak reggel jutott eszembe, hogy kivegyem, mikor aludt. Bukta. Helyszínen a fesztiválon nem tudtam venni, nem láttam, nem voltak még szupermarketetek, gyógyszertárba gyáva voltam menni, hát nuku óvszer. Szüzesség maradt, pedig a lánnyal fetrengtünk a sátorban. Akkor nem tudtam, hogy 4 év múlva lesz a következő alkalmam.

Mikor vettem óvszert? Persze, hogy 2-3 hónappal később, akkor már volt bátorságom. Feleslegesen, évekig vettem óvszert, csak hogy vegyen, néha felhúztam, próbálgattam, pénztárcában gyűrögettem, kidobtam, semmi értelme nem volt. Eljött újra a nap, akkor hiába volt óvszerem - nem állt fel. Csak 3 évvel később tudtam meg, hogy azért nem, mert nem ettem rendesen, és nem volt erőm. Később is ilyen problémáim voltak, sőt, ma is, az az átejtés, hogy ettől függetlenül 0-24 felállítom magamnak és kiverem, csak ha szex van, akkor nem sikerül.

Mikor végre sikerült, az nem esett le, hogy mellette a maszturbálás nem jó ötlet, mert olyan, mintha két csajom lenne. Volt, hogy szerdán leálltam a maszturbálással, hogy erőt gyűjtsek péntekre, valójában sose kellett volna csinálnom. Persze, hogy szakítás lett a vége.

Gyökér vagyok, lúzer vagyok, nem kell ide segédanyag.

2020. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!