Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerencse vagy meddőség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencse vagy meddőség?

Figyelt kérdés
Ha megszakítással védekeztem(néha egymás után többször is szexeltünk)kb 3 évig és nem estem teherbe, akkor lehet, hogy én vagy a párom meddő vagy pusztán a szerencsén múlott a dolog?
2020. jan. 30. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással nem lehet védekezni!

Egyszerűen olyan mint az orosz rulett....

A ti esetetekben mindig jól pörgettetek...persze ha valaki csalt és vaktölténnyel csinálja...

2020. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj hogy csak szerencsétek volt.
2020. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték! Olyan mintha bekötött szemmel kelnél át egy forgalmas úttesten, lehet évekig megúszod, lehet elsőre elcsap egy teherautó.

Az hogy eddig nem estél teherbe jól látod két dolog miatt lehet: vagy eleve nehezebben hoznátok össze ketten a gyereket, vagy egyszerűen csak szerencsétek volt (még).

2020. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Én kb 18 éve védekezek így,nem vagyok meddő.
2020. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Honnan tudjuk, hogy meddő vagy-e?

Menjetek és vizsgáltassátok ki magatokat.

A megszakításos védekezés meg kb olyan, mint amikor valaki egész életében minden etkezeskor zsírban tocsogo ételeket eszik. Akinek minimális józan esze van, az tudja, hogy baromira meg lehet szívni ezzel, de mindig van pár idióta, akik valami csoda folytán (eddig) megúszták a következményeket, és folyton azt hangoztatják, hogy mennyire bevallt nekik ez az életmód.

2020. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Hány évesek vagytok?
2020. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!