Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem értem kicsit ezt most....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem kicsit ezt most. Kerlek segitsen aki tud?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet h többször voltam eggyütt lanyokkal akik szedtek a gyogyszert es is nem igazan hasznaltam még gumit...es a mistani baratnommel is szeretnenk mar etyeletyet de o nem szed semmit igy tehet gumuval szeretnenk védekezni....de, vettem egy 3 db os csomagot durex....es kicsinek bizonyult de nem lattam rajta semmilyen meret dolgot....most akkor honnan kene tudnom h melyik fajta gumi a nekem valo....?

2020. jan. 2. 22:07
 1/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Próbálj más márkát, durex nekem se vált be. Masculan pl. jó és olcsó.

Ha az se (de amúgy annak azért feszesnek kell lennie, tehát elsőre lehet fura), akkor szexshop és mysize gumik. Az asszem 69-ig van, de az nagyobb, mint egy sörös doboz.

2020. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ritka egy sunyi, sóher gyerek vagy te hallod, hogy eddig csak olyan csajokkal voltál, akik foggátlót szedtek.Te meg semmit sem fizettél, csak jól érezted magad...

Először is tanulj meg helyesen írni, mert amíg nem tudod, hogy az "egyik egy "gy", addig kérlek NE szaporodj. Bezzeg a szexhez lenne eszed... Durex a legjobb amúgy, ideje lenne gyakorolni, felhúzni egyet, kettőt mielőtt élesben használod! És ne vágj már fel, nem hinném, hogy akkora szerszámod van, egyszerűen csak sóher, béna vagy! Nem kicsi az óvszer, csak furcsa! Szokd meg, és ez a lényege, hogy szorítson picit. Mivel első óvszeres akció azt javaslom ne menj el, mert ha kiszakad, vagy becsúszi k a csajsziba, vagy leesik rólad stb stb akkor jönnek a bajok :D és az újabb kérdésed, amik ismét tele lesznek hibával! Vegyél egy nagy durexet és kezdj el gyakorolni!

2020. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Mi Masculant használtunk,olcsóbb mint a Durex,s ugyanazt tudja.Kicsinek nem mondanám,hogy azok lennének,az egész alkarom belefér egy gumiba xd szóval csak szorít de ez a dolga
2020. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kiba**ul nem felvágás volt, es nem vagyok sóher a lányok nem miattam kezdték el szedni a gyógyszert hanem mar alapból szedték es igy felesleges volt gumit vennem...eleg idiota vagy ha egy egyszerű kis kerdest sem vagy kepes felfogni...es azert mert elütök gépelésnel egy két szót nem azt jelenti h hulye lennek ellenben veled aki ha lát egy ilyen kerdest egybol felbassza magát mivel nem tudod elképzelni h valakinek kicsi legyen a gumi🤣 csak szolok okostojás h mind a 3 db ot probaltuk a lannyal de akarhogy igyekeztunk a gyűrű resze nagyon szoritott es nem ment ra....nem allitom h nagy a farkam csak egyszeruen nem ment ra a gumi...szűk volt...
2020. jan. 2. 22:54
 5/8 A kérdező kommentje:
De a masculan most nem lesz akkor nagy?😑
2020. jan. 2. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Csigavér öcsisajt! 2-es vagyok. Nem egy-két szót "gépeltél el" ahnem alig tudtam kibogozni, hogy mi a problémád. De ne vesszünk el a részletekben.. Jobban felhúztad amgad, mint a reggeli vekker :D Csigavér! Szóval zat próbáltam leírni, hoyg nem a scajjal kell gyakorolni élesben az óvszerhúzást, ez olyan, mintha még sosem ültél volna autóban, de adok egy kulcsot és kocsit, beindítod mondjuk, de elindulni hótziher, hogy nem tudsz! Nem vágok fel én sem, nekem tényleg szokatlanul nagy a kukacom, és a masculantnaka "gyűrűje" aza körkörös izé még szorosabb zstem , mint a durexé.. olcsó amúgy is könnyen szakad.. Szóval ha még sosem volt rajtad óvszer ideje magadban gyakorolni ;) Mindegyik óvszernek kb ilyen vagy még szűkebb ott a gyűrűs vége, így a jó, legalább nem, esik le, és a potenciád is növeli picit vagyis tartsa az állást, ami sztem előny. na szval nekem is nagyobb az átlagnál a kukacom, és ott let kajak vastag de ha nem szorija el za ereket akk oxa! Szóval meg kell szokni!
2020. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a méreteidet.

pld. Masculin:

[link]

2020. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Durex egy jó márka. Hiába 3db os, mind egy méret ami egy dobozban van. Ott van valahol a dobozon a méret, pl:53mm, 54mm, stb. Lehet kicsit vettél. Olvasd el alaposan mielőtt megveszed. Ha ciki és lekapod csak a polcról az gáz. Nem kell szégyellni az óvszer vásárlást.
2020. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!