Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek lanyok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babjanko kérdése:

Mit tegyek lanyok, szerintetek ebbol meg lehet valami?

Figyelt kérdés

Teljesen tanacstalan vagyok.

Megprobalom a leheto legrovidebben leirni:

Osszeismerkedtem egy kulonleges lannyal egy buliban, hivjuk Fruzsinak (en igy szoktam) orult vad romantikazasokban voltunk 2 ejjelen es nappalon at (plusz egy reggel), nem volt semmi igazabol, csak logtunk, szikrazott kozottunk a levego, oly gyorsan elszalad ez a ket nap es most visszaterve a hetkoznapokva, nem tudom eldonteni, hogy rairjak-e vagy hagyjam az egeszet, mondvan ugyis masok az almaink. O egy vagany ovodapedagogus, mindent bele lany, en pedig egy visszahuzodo infos vagyok, egyszeru vagyakkal. Ti mit tennetek a helyemben? Offolnatok? Vagy varjak hatha O ir, netalantan hivjam el magamhoz lencset enni?


Masik dolog ami foglalkoztat, hogy szerintetek ki talalta ki, hogy a “bab”-ot babnak hivjak? Vagy igy miert? Miert nem lett a bab krumpli es a krumpli bab? Vagy ez valami mozaikszo?

29/f



2020. jan. 2. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Biztos 29 éves vagy, nem csak 9?
2020. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd azt a lányt szerintem. :)))
2020. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: Igazad van, csak 28 és 11/12-ed éves vagyok..

2. kommentelő: Te egy kutya vagy.

2020. jan. 2. 14:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem próbáljátok meg, keressen Ő maga!
2020. jan. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!