Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 db fogamzásgátlót elfelejtet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 db fogamzásgátlót elfelejtettem bevenni, ez lehet miatta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már fél éve szedem a fogamzásgátlót (Lindynette 30) eddig semmi panasz nem volt, bevált! 1 darabot elfelejtettem a szokott időpontban bevenni, másnap délelőtt vettem be és a többit azóta is a szokott időben veszem be!(mielőtt jönnének azok a válaszok,hogy védekezni kell, terhes vagy stb...NEM!Nem ez lenne a kérdésem, és gumiba voltam a barátommal utána, tisztában vagyok azzal mit,hogy kell szedni és védekezni ha a levél elején felejtem el a tabit) szóval mikor kihagytam azt az egy gyógyít azóta barna folyásom van. Azt gondoltam,ha folytatom ugyan úgy majd elmúlik....de nem egy hete folyamatosan olyan! Valaki tud mondani valamit, aki tapasztalt már ilyet??

2019. dec. 31. 20:01
 1/2 anonim válasza:
100%
En nem tapasztaltam meg ilyet es nem akarok hulyeseget mondani de az isokaban most tanulunk a tablettarol meg arrol hogy mivan ha egyszer nem veszed be. Elmeletileg ugy tudom terhes ne lehetsz ettol de a menstruacios verzesedet megborithatja
2020. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-16óra csúszás nem okozhat ilyet . De ez csak az én véleményem. Én anno 5 napot csúsztam mert sehol nem kaptam tabit de nem volt ilyen panaszom. Inkább tippelnék arra,hogy picit megsérült a méhszájad,viszont az sem 4-5 napig barnázgat . De úgy már jártam,hogy a 7 nap tabletta mentesben volt a megvonásos,el is múlt,szexeltünk a párommal és nekem is barnás folyásom volt utána 4-5 napig.Mintha gyengén jött volna még utána.De elmúlt.
2020. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!