Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van előváladékom, de utána orálisan csinálta még a barátnőm, majd gumit húztam és szexeltünk.


Miután feltettem a gumit, kerülhetett e rá előváladék, akár a kezemről is, mert még vertem is magamnak.


2019. dec. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb. mindenki így csinálja :) úgyhogy nyugi, ha rendesen felvetted az óvszert, nem hatoltál be óvszer nélkül még "kicsit sem, csak pár húzásra az elején", nem szakadt ki, nem csúszott le akkor nincs gond.
2019. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyitol gond lesz!
2019. dec. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Neveld föl a gyereketed azt csináld
2019. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsoval ne foglalkozz, en kevés esélyt látok, de máskor óvatosabban. Szerintem nem lesz gond.
2019. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!