Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebből lehet baj? Csökkenti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet baj? Csökkenti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés

Tegnap fogamzásgátló tabletta bevétele után ittam körülbelül 3 pohár alkoholt, ezután együtt voltam a barátommal. Természetesen nem hánytam, nem volt semmi baj, tehát a gyógyszer nem jött ki.

De maga az, hogy ittam pár pohárral jelenthet gondot?


2017. febr. 18. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gond, én régebben gyakran iszogattam (pezsgőt) és nem volt gond. Ha aggódsz akkor menj el a dokidhoz aki felírta a tablettát.
2017. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2017. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenhol az olvasható meg a dokim is azt mondta, hogy csak akkor van baj, ha kihányom a gyógyszert. De ettől függetlenül kicsit mégis bennem van, hogy mivan ha, hiszen csak alkohol-gyógyszer.
2017. febr. 18. 18:03
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:)
2017. febr. 18. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen nagy mennyiségű alkohol fogyasztása, illetve rendszeres alkoholfogyasztás lehet rá hatással.

Ennyi nem.:)

2017. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hirtelen nagy mennyiség jelenti a hányást?
2017. febr. 18. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Oke hogy gyogyszer, de ez hormon, az alkohol nem befolyasolja
2017. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hozzá hányni. Tehát ha hirtelen nagy mennyiségű alkoholt fogyasztasz (oké, akkor általában az ember hányni szokott, de van, aki nem), akkor arra oda kell figyelni.
2017. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mar befolyasolna az alkohol a gyogyszert, akkor arrol tudnal, mert az mar eleg massziv szerveket is karosito alkoholizmus lenne. Tehat, ennyit kene innod hozza mindegy egyes nap honapokig.
2017. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond.

A nagy mennyiség az a májkárosító hatású mennyiséget jelenti egyszerre! Ugyanis a máj dolgozza fel a gyógyszert, ha kap egy alkohol sokkot akkor a feldolgozó enzimekben lesz gond és így van gond. Illetve a tartós fogyasztás, aki naponta megissza a nem keveset, tehát nem a napi egy pohár minőségi bor.

Én 8éve használok fogamzásgátlót, sose okozott gondot ez, hisz pár pohár, pár pohár whisky vagy vodka se volt gond. A hányásra kell vigyázni!

2017. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!