Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ajánlanátok megbízható,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok megbízható, hosszantartó fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Csak 5 év múlva szeretnék családot. Nem szeretnék semmilyen gyógyszert szedni.

Az óvszert utálom, amúgy is csak egy partnerem van. Ráadásul ki is szakadhat.

A Google csupa hülyeséget dob fel nekem. Olyat szeretnék, ami nem igényel sok figyelmet, nem avatkozik bele az egészségi állapotomba és tartós.

Csak reményedem, hogy a XXI. században létezik ilyen...


2019. dec. 17. 12:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Értem. És az esetemben van lehetőség sűrgősségi felhelyezésre méh tágítással?

Mennyire áll fent a fertőzés veszélye?

🤔

2019. dec. 17. 13:28
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene sürgősségi felhelyezés? Bocs, de az nem indok, hogy "nem bírok két hete várni a koton nélküli dugással". Egyébként is...ha elkezdenék feszegeti a méhszájad, be is szarnál a fájdalomtól.
2019. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásszal kéne megbeszélni mikor lehet feltenni, meg mit ajánl.
2019. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy élek.

SZERELMES VAGYOK EMBEREK.

Akinek nem tetszik, lehet irigykedni.

Na ölelés mindenkinek 🤗

2019. dec. 18. 07:50
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom .... nagyon sokan szerelmesek, mégis tudnak 2 hetet várni. Csak és kizárólag menstruacio alatt teszik fel a spiralt, és utána még random időpontokban nagyon sokáig vérezhetsz. Egyik sem hat azonnal, olyan meg nem létezik, hogy nem avatkozni be a hormonműködésbe. Óvszer az egyetlen.
2019. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
És nyilván, mint minden a spirál stb. is előzetes orvosi kivizsgálást, esetenként vérvizsgálatot igényel. (Ha lelkiismeretes az orvos, és színvonalas az ellátás.)
2019. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nagyon irigylésre méltó, hogy az ürgéd két hétig nem bírja kotonnal csinálni, hanem te rohanjál spirált felrakatni meg a méhszájadat szétszakasztanu, már pedig azonnal, old meg te valahogyan. Kérdezd meg az ürgédet, hogy ő is ennyire szeret-e. Meg új partnertől egy rakat bacit elkaphatsz, akkor sokra mentél a szerelmeddel. Húh, de irigy vagyok, nekem is volt jópár partnerem, de mindegyik bírta a kotont, pedig mi se láttunk a szerelemtől. Attól még nem kell meghülyülni, kislány. Nem tudom hány éves vagy, de ölelés, olyan nagy dolfot vittél véghez, mint amit még soha senki. Húha, mindjárt megpukkadok :D
2019. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Felírt nekem nuvaringet 🤗

Nem az ürgém, nem is találkoztunk még.

Csak telefonon beszéltünk hónapok óta... 😂😂😂

2019. dec. 19. 17:56
 19/26 A kérdező kommentje:

Ő fiatalabb, de minek is magyarázkodjak.

Csak azért, mert tele vagyok szeretettel alapból is az nem azt jelenti, hogy kislány lennék te kis éretlen 🥰

Na puszi a pocidra

2019. dec. 19. 17:58
 20/26 A kérdező kommentje:

A gyűrű azonnal hat helyileg, és még aznap fel is szívódik. (sőt ki is lehet venni, ha zavaró (de elvileg nem az) csak vissza kell tenni kb. 2 órán belül)

Méhen belüli fogamzásgátlót pedig csakis saját magam miatt gondoltam, ugyanis csak pár év múlva szeretnék családot.

Nem tudom, hogy ez miért bqsszq más csőrét 🤔

Inkább csak simán szeressétek ti is egymást.

2019. dec. 19. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!