Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most iratok fel fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most iratok fel fogamzásgátló tablettát! Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
azthallottam h rákszürést vagy kenetet vesznek!! nagyon félek:( nagyon fájdalmas?:(
2008. nov. 18. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemes a vizsgálat maga,de hidd el,jobb,ha még az elején túl leszel az egészen,mert a nőgyógyászod így olyan tablettát ír fel majd,ami tényleg nem okoz később hormonbetegségeket,nem indulsz drasztikus hízásnak,nem nőnek ki a szőrszálaid ott,ahol nem kéne stb.Ha mész,lehetőleg szoknyába menjél,ugyanis előbb le kell vetkőznöd a vetkőzőben,utána mész be a dokihoz /dokinőhöz és mondod el a "panaszodat".Ciki ott állni/ülni egy darab "semmiben" :)Csak azért írom,mert az első vizsgálat előtt ezt általában nem tudják az emberek.

A hüvelyedből vesznek egy kenetmintát,amit aztán laborba küldenek,annak az eredményét kell majd pár nap múlva közölniük.Annak fényében dől el,milyen készítmény javasolt,vagy egyáltalán szedhetsz-e;sajna,de nem ritka,hogy nem javasolják egyáltalán az antibébi tabit,és ez jobb,ha még az elején kiderül,mert később komoly gondjaid lehetnek az egészségeddel,nem csak esztétikailag roncsolhat egy nem kellőképpen megválasztott készítmény.

2008. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,a vizsgálatok neve,mint pl rákszűrés,a hangzása fájdalmasabb mint maga a vizsgálat.Elsőre kellemetlen lesz,de semmi fájdalom.Mire kimész az ajtón nem is fogod érezni,és tudni,hogy mi zajlott le.
2008. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia ne aggódj! Nem fáj a vizsgálat, kellemetlen, de tényleg nem fáj!!!

Ha szűz vagy még, akkor ráadásul nem is előlről vizsgálnak...

Sztem a tabi dolgot gondold át, egyre több lánynak okoz gondot, akármilyen minimális is a hormontartalma.

2008. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadótól kérdezném:

Hogy érted hogy több lánynak gondot okoz?

2008. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hat ugy okoz sztem gondot, hogy nem vizsgaljak meg elotte oket, csak hopp felirnak valamit es akkor nem a megfelelot kapjak, ilyen-olyan mellekhatasok kijonnek. Meg osszevissza szedik. Ha tablettat akarsz szedni, komolyan kell venned, vizsgalatokra menni es betartani a szabalyokat. Viszont en csak ajanlani tudom, mert ezen az oldalon annyi buta kis libaval talakozom, hogy abortuszra mennek, meg azt sem tudjak, mi a vedekezes, szoval legalabb ha ezt szedik normalisan, nem lesznek terhesek.
2008. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem válaszolóhoz,valóban elég felületesen vizsgálják meg az embert a szakrendeléseken;saját történet:mikor én először írattam fel magamnak,bementem,elmondtam,mi járatban vok,végigmért a doki és odaszólt az asszisztenséhez:"Tri-Regol".Ezzel nem lejáratni akarom se a szakmát,se ezt az említett készítményt,de nekem ez a tabletta az első három hónapban olyan súlygyarapodást okozott,hogy muszáj volt abbahagynom.Növelte az étvágyamat,kinőttek a szőrök az arcomon,teljesen felborította a hormonrendszeremet.Utólag rájöttem,én voltam a hibás,hogy nem mentem el egy maszek orvoshoz,aki alaposan kivizsgált volna,mert elvileg nem szabadna mellékhatásként egyetlen antibébi mellett sem hízni + egyéb kellemetlenségek.Csak akkor ezt senki nem mondta el,a magam "kárán" kellett rájönnöm.Elég ritkaság a jó nőgyógyász,szerencse és pénz (!) kérdése,hogy megtalálja e az ember azt,aki valóban figyel rá.
2008. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki azt írta egyre több lánynál okoz gondot. Csatlakozom az előttem szólókhoz pont így gondoltam. Ha még meg is vizsgálnak rendesen, akkor sem biztos, hogy jó a tabi. Egyre többet hallom, hogy cisztája lett valakinek, a saját esetem elég extrém, úgyhogy azt nem is említeném, engem annyira tönkre vágott a tabi, hogy 2 éve!!! szenvedek a mellékhatások miatt és nem tudnak az orvosok rendbe rakni. Vagy regenerálja magam a szervezetem, vagy meg kell tanulnom így élni. A szervi bajokon túl nálam optikai elváltozást is okozott!!!és az arcomon :o( Ez extrém példa nem mindennapi, de a gondok a tabikkal igenis mindennaposak. Olvassatok csak kicsit itt bele a fórumokba! Mindenki panaszkodik (1-2 kivétellel). (persze az is igaz ide olyanok jönnek, akiknek vmi bajuk van), de higyjétek el több az olyan nő, akinek vmi gondja van a tabitól, mégha nem is tudja, hogy a tabitól van. Nekem is magamtól kellett rájönnöm, hogy a tabi okozta a galibát, mert az orvosok nem is gondoltak rá....
2008. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Ahogy olvastam lehet h új kérdésként kéne írnom ezt, dhe így is megteszi..

A 3. válaszolóhoz lenne egy kérdésem. "Ha szűz vagy még, akkor ráadásul nem is előlről vizsgálnak... " Kifejtenéd h ezt h is érted? A közeljövőben szeretnék nőgyógyászhoz menni... első alkalom meg minden, szóval kellőképpen parázok.... ^^;

2008. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, ha szűz vagy, akkor végbélen keresztül vizsgálnak meg.
2008. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok szűz
2008. nov. 20. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!