Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortol kell szamolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OliaTIRA kérdése:

Mikortol kell szamolni a 28napos ciklust? Amikor megjon vagy mikor elmulik?

Figyelt kérdés
nyugodtan lehet lepontozni.
2010. júl. 18. 17:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
igen ennyit ernek. amugy 18vagyok. 4eve nem vedekezunk a baratommal eddig semmi baj nem volt.
2010. júl. 18. 19:15
 12/24 anonim ***** válasza:
ha nem védekezel, akkor előbb-utóbb terhes leszel.. felelőtlen vagy.. vagy ennyire az a legföbb vágyatok, h szülők legyetek?? megszakitás sincs??
2010. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
nem nem akarunk szulok lenni. megszakitasos modszerrel igen.
2010. júl. 18. 20:10
 14/24 anonim ***** válasza:

Gratulálok. Jó nagy idióta vagy látom.

Nem tudom hogy álltál volna anyád elé 15 évesen, hogy menjetek abortuszra, mert baj van...

Ha nem akarsz gyereket, mi a büdös francért szórakozol ilyennel?

Ennyire szeretnél egy abortuszt? Ennyire szeretnél megölni egy gyereket?

Miért nem védekezel? Drága a gumi?


Amúgy ha 4 év alatt nem estél teherbe, még az is lehet, hogy vagy te, vagy a párod meddő. Lehet ki kellene vizsgáltatni magatokat.

2010. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
nem szedhetek semilyen gyogyszert azt mondta a doki.a majam miatt. : (
2010. júl. 18. 20:13
 16/24 anonim ***** válasza:

És az óvszer? Azzal mégis mi bajod van? Én sem szedhetek gyógyszert, mégsem kockáztatom meg egy ártatlan ember életét. Hogy lehetnek ilyenek az emberek, most komolyan?

Egyszerűen nem tudom elhinni. Eddig is marhára idegesített a dolog, de mióta szülészeten vagyok gyakorlaton végképp kiakaszt.

Több az abortusz, mint a szülés. Naponta van vagy 6 terhességmegszakítás....elképesztő...

2010. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
anyam meghalt ugyhogy ne hozd fel. amugy a meddoseget lehet orokolni? (mert en is csak ugy nehezen lettem)
2010. júl. 18. 20:22
 18/24 A kérdező kommentje:
amugy teljesen igazad van.
2010. júl. 18. 20:24
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"A meddőséget lehet örökölni"

Hát igen, azt mondják, hogy ha a szüleidnek nem volt gyereke, akkor neked se valószínű hogy lesz. :D

2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha igazat adsz, akkor legyél szíves védekezni. Sajnálom, hogy felhoztam az édesanyád. De ez akkor sem mentség arra, hogy felelőtlen csitri vagy.

Ne kockáztasd már egy gyerek életét. Vegyetek szépen óvszert, ha a tabi nem megfelelő.

2010. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!