Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedek fogamzasgatlot....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedek fogamzasgatlot. Meg. Gumival sexelunk, de en ugy tudom, hogy valahogy kilehet szamolni, hogy mikor sokkal kevesebb az eselye, hogy terhes legyek. Menzes elott, vagy utan? Es meddig?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el. ez nem fogamzásgátló, hanem gyerekcsináló módszer. arra szolgál, hogy megtudd, mikor vagy a legesélyesebb teherbe esni. visszafelé nem megbízható.
2010. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A naptármódszert felejts el, amíg

a) nem vagy pontosan tudatában annak, hogy mi történik a menstruációs ciklus során

b) amíg probléma, hogyha becsúszik egy baba


Az ok a következő. Nincs olyan időszak, amikor úgy lehet védekezés nélkül szexelni, hogy nagy valószínűség szerint nem lesz baba. Ha nem akarsz még gyereket, úgy gondolom, hogy a 10% esély is eszeveszettül sok.


Másrészt házilag a peteérés-tüszőrepedés pontos meghatározása kizárólag ébredési hő méréssel lehetséges, csak ez jelzi szinte biztosan, hogy mikor következik be. Ez viszont nagy fegyelmet, precizitást igényel, továbbá inkább akkor jó, ha babát akar valaki.


Harmadrészt rengeteget hallani olyan babákról, aki a menzesz után pár nappal, vagy nem sokkal előtte születtek, vagyis semmi sem lehetetlen.


Én azt javaslom maradjatok a guminál, vagy a gyógyszernél.


26/N

2010. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem "születtek", hanem fogantak... Elírtam! :))))))
2010. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!