Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ti hogyan védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, óvszerrel védekezünk, de tegnap kiszakadt (így még sosem jártunk). Vettem be 72 órási tablettát. Azon gondolkodtam, hogy elmegyek nőgyógyászhoz és iratok ki fogamzásgátlót és 1-2 hónap múlva el kezdeném szedni. Abból a szempontból jó lenne, hogy zsíros a bőröm...meg elég erős menstruációs fájdalmaim szoktak lenni...de olyan sok rosszat olvasni róla pl: trombózis... érdemes lenne elkezdeni? Ti hogyan oldjátok meg? 21/L
2019. okt. 27. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrűvel, nem kell naponta szedni, 3 hetente ki kell venni 1 hétre ezido alatt meg jon a menstruaciod. Mellekhatasa nálam a gorcsoles volt, valamint mivel most kezdtem nem rég a hormonalis fogamzásgátlót, a vérzésem a normális max 1 hét utan még barnásan folytatodott legalább 2 hétig
2019. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tabletta, semmi baj, semmi mellékhatás nem jött ki rajtam. 2 éve szedem. Az előtt 3 évig ovszerrel. Utaltam. Kényelmetlen, nincs meg a bensőség, a bor ér a borhoz érzés plusz én állandóan paraztam, hogy kiszakad, lecsúszik stb. Aztán tényleg egyszer kiszakadt és kb sokkot kaptam, a 72 órás esemény utáni tabletta, meg nagyon rosszul hatott rám mellékhatások szempontjából. Inkább a gyogyszer nekem, mert én nagyon parazos vagyok.
2019. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!