Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom paranoiás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom paranoiás?

Figyelt kérdés

A párom közölte Velem, hogy ő nem fekszik le senkivel ha csak nem szed fogamzásgátlót vagy spirálja van vagy hasonló.

Azt mondja házasság előtt nem akar gyereket, így neki a gumi és a hormonális fogamzásgátlás egyszerre kell hogy legyen...


Én nem akarok szedni és ezt mondtam is neki. Mondta, hogy ok akkor addig nem lesz szex...

Úgy gondoltam majd max.fel év múlva kezdenem el szedni ha ugy.alakul...

De ezt most ő reagálja túl vagy en?


2019. okt. 16. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor húzzon gumit. Nem kell a nőnek hormonokkal tömnie magát, az ő teste ő döntése!

Én szedek tablettát, de érthető, ha te nem akarsz.

2019. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, paranoiás.

Te meg ne kezdj el kizárólag ilyen paranoia miatt hormon alapú gyógyszereket szedni.

2019. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
O is hasznalna gumit. Kettos vedelmet akar
2019. okt. 16. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
El ne kezdjel szedni emiatt gyógyszert! A parod nem normalis, nyilvan ő reagalja tul!
2019. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is válaszolnál egy kérdésre? Miért vagy együtt egy idiótával? A pasid csettint egyet, hogy így meg úgy akarja a szexet, tömd tele magad hormonális fogamzásgátlóval akkor te azon rágódsz hogy paranoiás-e? A helyett, hogy kivágnád a fickót a francba és keresnél egy normálisát...
2019. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akit lehet lebeszélek a tablettáról a rossz tapasztalat miatt. Valóban ő parázza túl egyébként szerintem is.
2019. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod akkor ne legyen, a te dolgod mit művész a testeddel. Ő amúgy se tudja mivel jár a hormonális fogamzásgátlás amint itt látom... Egyeztetek meg valami másban
2019. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neki a gumi nem elég, akkor inkább spermicidet mellé, mintsem hormont...
2019. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!