Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire jobb felkelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jobb felkelni?

Figyelt kérdés

Pasik:

- Ha barátnőtök csókolgat?

- Ha barátnőtök orálisan kényeztet

- Ha barátnőtök már rajtatok van?

- Hogyan fogadnátok az egészet?


Csajok:

- Ha barátotok csókolgat?

- Ha barátotok orálisan kényeztet?

- Ha barátotok bennetek van?

- Hogyan fogadnátok az egészet?



2019. szept. 25. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha a barátnőm TEK es és elhozza a kollégáit és rámrugva az ajtót rajtam vannak...
2019. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem a csókolgatásra lenne a legjobb, utána pont ebben a sorrendben jöhet a többi.
2019. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre se ébredtem még :( :( valahogy kómasan egyik partnernek se volt kedve... Vagy ha volt is, akkor jött, hogy "előbb menj ki és mosd meg", vagy e"előbb kimegyek és megmosom" szóva arra ébredés nem volt...

Mindegyik fóbiás volt és ragaszkodott ehhez. Mintha egy éjszaka alatt annyi mi den történne álmunkban...


40F

2019. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a sorrendben ahogy leírtad - és jól fogadná az ember :) Kezdjük ott, hogy az embernek magához kell ugyebár térnie, felfognia a külvilág ingereit. Ha kezdeményező valaki az nem baj (sőt), de egy párkapcsolatban sem ajtóstól rontunk a házba, hogy "nesze itt van feláll és most jól beverem akár kívánod akár nem".
2019. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem várom el egyiket se...
2019. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!