Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak veszélyei annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak veszélyei annak, ha pl. Balatonba szexelsz? Na meg vízben is ugyanúgy teherbe lehet esni, ha nem védekezünk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 13:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
Én szombaton megyek a Balcsira, kérlek ne szexelj a vízben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
mint eddig mindenki leírta VANNAK.a vízben való szeretkezés akár megszakítással, akár anélkül, védekezés nélkül ugyanolyan felelőtlen mintha ágyban csinálnátok, vörös takaró alatt. arról nem is beszélve, hogy a vízben lakó bacik, bekerülve a hüvelyedbe, mennyi betegséget hordozhatnak. szóval, egyetlen pozitívum, ha lehet ilyent mondani, hogy adrenalin a plafonon, egy ilyen aktus közben, minden egyébb negatívum. szóval, ha nem jön meg, csinálj tesztet, s ha negatív irány a nődokihoz, mert lehet fertőzésed van. sorry
2010. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a víz meg am is szárítja a hüvelyt.
2010. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 SzabóTamás válasza:
36%
Minek nem tudtok normálisan válaszolni?Ez az oldal arra van,hogy válaszoljunk egymás kérdésére.Nem pedig azért,h fikázzuk őket.Ha valaki nem tud válaszolni,az ne írjon inkább semmit.15f
2010. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Mint ahogy más kérdésre is válaszoltam már így itt is meg kell tennem:

Hülye kérdésre hülye válasz jár...

Most nincs kedvem ilyen baromságokon gondolkodni.

Üdv.: sda

2010. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Persze pl. befigyel egy harcsa a kukacodra.
2010. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

Istenem...Szexeljetek csak nyugodtan..pont ilyen kis tudatlanoknak való az...-_-"


Ha az nem zavar, h terhes, és beteg leszel...legalább másra gondolj...

És amúgy arra nem gondolsz, hogy mi lenne, ha mindenki így tenne, h szexhelyszínnek, meg Wcnek, meg stbnek használnák a Balatont, és az ilyen élővizeket??!!


Szánalmas az ilyen ember...:S

2010. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

"szarni se szokás a Balatonba" mégis megteszik sajnos...

szval szerintem próbáljátok ki

a spermás nagyon nagyXD

2010. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
áá.némelyik válaszon jót röhögtem. xD kössz.
2010. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
1 szóval nem mondtam, hogy akarok is, nem egyből lehurrogni, de kb. normális választ nem kaptam...csak kíváncsi voltam, azt se mondtam, h éppen a Balatonon vagyok csak tök sok embertől hallottam, h ők olyan helyen...meg semmi védekezés vagy vmi, ezért érdekelt, h mik a veszélyei... a másik meg, h nincsen kukacom ahol befigyeljen a harcsa sajnos..
2010. júl. 17. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!