Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha védekezünk óvszerrel, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha védekezünk óvszerrel, van esély, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés elavult, de én nem nagyon olvasgattam az előzőket. Mindketten akarnánk, de én azért félek, hogy nehogy teherbe essek... :S Mert azért megvan igy is szerintem egy kiscit a kockázat...
2011. szept. 11. 13:17
 1/5 WhiteLabel ***** válasza:
85%
ennyi ésszel te még ne szexeljél légy oly kedves.
2011. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tajparaszt ***** válasza:

Csak ha kiszakad.

Ha biztosra akarsz menni erre az esetre szerezz be esemény utáni tablettát még az esemény előtt.

2011. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek igaza van. Akkor soha ne szexelj, csak gyereknemzés céljából... ennyi!

de ha ennyire parázol... kérd meg, mielőtt elmegy vegye ki, így a tuti... gumi is ott van , benned sem maradt... van esély, de ha mindent rendben csináltok, nem szakad el, nem lyukad ki nem lehet baj. vagy szedjél gyógyszert is mellé.

2011. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a normális válaszokat! :) Engem csak kiskoromban beijesztettek, igy gondoltam meggyőződök róla . :)
2011. szept. 11. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi már 5 éve gumival szeretkezünk.Egyszer szakadt kia Durex Love akkor esemény utánit vettem be.Vagy 4x meg lecsúszott a hülye Masculán olyat nem vettem többé.Ha helyesen használjátok nem lehetsz terhes.Csak ha lecsúszik vagy kiszakad és benned marad az ondó akkor.De akkor meg ott van az esemény utáni.Ezt tudnod kell.
2011. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!